Mary Wagner znów na wolności

Mary Wagner została 25 lipca zwolniona z więzienia, w którym przebywała od ponad 6 miesięcy. Podobnie jak w poprzednich przypadkach została w nim zamknięta za ratowanie życia niewinnych. Kanadyjske prawo dozwala zabijać dzieci bez żadnych ograniczeń, także w 9. miesiącu ciąży. Działania Mary, zmierzające do uratowania ich życia uznano za łamanie kanadyjskiego prawa – zabijanie niewinnych dzieci – za działalność gospodarczą.

 

W aktywne działanie na rzecz zwolnienia Mary z więzienia włączyła się także Fundacja Pro – prawo do życia. Zorganizowaliśmy przed ambasadą Kanady serię pikiet, w tym jedną z nich na oczach premiera Kanady.

 

Zwolnienie Mary z więzienia wskazuje, że presja ma sens, że aktywne działanie jest szansą na prawdziwą zmianę. Uwolnienie Mary cieszy, nie można jednak zapominać, że ostatecznym celem działań zarówno Mary jak i Fundacji Pro jest całkowita delegalizacja aborcji. Każdego dnia w Polsce uśmierca się kilkoro dzieci, nie możemy pozostać obojętni na ich cierpienie.

 

[author] [author_image timthumb=’on’]http://wf3.xcdn.pl/files/13/05/16/703590_agnieszka20kocimska_34.jpg[/author_image] [author_info]Agnieszka Kocimska – Koordynator warszawskiej komórki Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN