Mary Wagner znów aresztowana!

Wczoraj 12 grudnia, we wspomnienie Matki Bożej z Guadalupe (patronki życia) została aresztowana Mary Wagner. Mary weszła do kliniki aborcyjnej w Toronto o godz. 9.10, aby łagodnie sugerować matkom, żeby wybrały życie zamiast zabijanie swoich nienarodzonych dzieci w wyniku aborcji. Dziewczynom wręczała jak zwykle róże. O godz. 10 przybyła policja wezwana przez personel kliniki aborcyjnej i wyprowadziła Mary poza teren budynku. Policjanci zostawili Mary , lecz obserwowali ją z ukrycia. Mary Wagner weszła jeszcze raz do kliniki aborcyjnej, aby namawiać kobiety , by nie dokonywały aborcji. Wtedy po raz drugi weszła policja i zakuła ją w kajdanki. Obserwujący całe zajście przyjaciele zdołali zawołać do Mary: „Niech cię Bóg błogosławi a Matka Boża ma w swojej opiece”.

Wczoraj 12 grudnia, we wspomnienie Matki Bożej z Guadalupe (patronki życia) została aresztowana Mary Wagner. Mary weszła do kliniki aborcyjnej w Toronto o godz. 9.10, aby łagodnie sugerować matkom, żeby wybrały życie zamiast zabijanie swoich nienarodzonych dzieci w wyniku aborcji. Dziewczynom wręczała jak zwykle róże. O godz. 10 przybyła policja wezwana przez personel kliniki aborcyjnej i wyprowadziła Mary poza teren budynku. Policjanci zostawili Mary , lecz obserwowali ją z ukrycia. Mary Wagner weszła jeszcze raz do kliniki aborcyjnej, aby namawiać kobiety , by nie dokonywały aborcji. Wtedy po raz drugi weszła policja i zakuła ją w kajdanki. Obserwujący całe zajście przyjaciele zdołali zawołać do Mary: „Niech cię Bóg błogosławi a  Matka Boża ma w swojej opiece”.

Mary Wagner została odwieziona policyjnym radiowozem na posterunek policji. Wcześniej wzięła udział we Mszy św. przygotowując się do tej konfrontacji ze złem. Po aresztowaniu przebywała całą noc w lokalnym posterunku policji a dziś (13 grudnia 2015) o godz. 10 odbędzie się rozprawa sądowa w sprawie ustalenia wysokości kaucji za jej wypuszczenie. Mary odmówi wyjścia za kaucją. Prawdopodobnie zostanie wtedy przewieziona do więzienia dla kobiet Vanier Center w Milton koło Toronto (gdzie ostatnio przebywała). Dołączy tam do innej obrończyni życia -Lindy Gibbons, która była aresztowana 2 września 2015r. i jest wciąż w więzieniu do czasu rozprawy, która wyznaczona jest na 16 stycznia 2016. Zatem Mary i Linda będą przybywać razem w więzieniu w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

Mary prosi wszystkich, którzy będą czytać te wiadomości, aby położyć szczególny nacisk na nienarodzone dzieci i ich matki, aby one zmieniły swe serca i wyraziły skruchę. Drodzy przyjaciele i czytelnicy, módlmy się za nasze anioły życia, za Mary i Lindę, aby ich odważne świadectwo przyniosło w Kanadzie owoce w postaci uratowanych istnień ludzkich, uwrażliwionych serc i nawróconych dusz.

Napiszmy na Święta kartkę lub list do Mary Wagner i Lindy Gibbons, aby czuły, że Polacy są z nimi.

Adres do więzienia:
Mary Wagner , Vanier CW , Box 1040, 655 Martin Street,
Milton ON L9T 5E6, Canada

Mary Wagner była w Polsce w dniach 3-17 października 2014r., gdzie w wielu miastach dawała świadectwo swojej heroicznej walki o życie nienarodzonych dzieci, których 100 tys. co roku jest zabijanych w wyniku aborcji w Kanadzie.

Więcej zdjęć z pobytu Mary Wagner w Polsce:
https://www.facebook.com/marywagnerpolsce/photos_stream

 [author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Jacek Kotula – Koordynator rzeszowskiej komórki Fundacji Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN