Mary Wagner otrzymała nagrodę Anioła Życia!

W sobotę 7 grudnia podczas Mszy Świętej arcybiskup Marek Jędraszewski ogłosił, że nagrodę Anioła Życia otrzymała w tym roku Mary Wagner.

Przypomnijmy, że Mary Wagner to obrończyni życia mieszkająca w Kanadzie. Działa ona, prosząc kobiety przed klinikami aborcyjnymi oraz w klinikach, by nie dokonywały aborcji. Najpierw modli się cicho za nienarodzone dzieci zagrożone morderstwem w klinice i ich matki. Następnie wręcza róże i ulotki kobietom oraz pracownikom klinik.

Za swoją działalność Mary była więziona przez wiele lat, gdyż działalność pro-life w pobliżu klinik aborcyjnych jest tam nielegalna. Mimo to nie rezygnuje z walki o życie dzieci i niejednokrotnie je ratowała

Nagroda Anioła Życia ustanowili Rycerze Jana Pawła II. To wyraz uznania i podziękowania za odwagę i poświęcenie włożone w ratowanie każdego, nawet najmniejszego człowieka. Przyznaje się ją z okazji święta Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe uznawanej za obrończynię życia i patronkę nienarodzonych. Dotychczas nagrodą wyróżniono między innymi: arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, Mariusza Dzierżawskiego, Wandę Półtawską i Joannę Najfeld.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN