Mary Wagner na znaczkach Poczty Polskiej

znaczki MWPoczta Polska wyemitowała znaczki z wizerunkiem więzionej za obronę życia w Kanadzie Mary Wagner. Na znaczkach o nominale 2,20 zł widnieje zdjęcie Mary za kratami więzienia, w którym obecnie przebywa.

znaczki MWPoczta Polska wyemitowała znaczki z wizerunkiem więzionej za obronę życia w Kanadzie Mary Wagner. Na znaczkach o nominale 2,20 zł widnieje zdjęcie Mary za kratami więzienia, w którym obecnie przebywa. Z boku znaczka umieszczona jest róża, gdyż uwięziona Mary za wręczanie róż kobietom czekającym na aborcje w klinikach została skazana na więzienie.

Jak powiedziała siostra uwięzionej Mary Wagner- Sara: w Polsce na Mary czekały róże a w Kanadzie kajdanki. Możemy tylko dodać, że w Polsce czekały róże i … znaczki. Te znaczki będą wysłane z petycją o uwolnienie Mary m.in. do papieża Franciszka, Królowej Angielskiej Elżbiety II, premiera Kanady.

{flike} 

Znaczki zostały wykonane dzięki usłudze „znaczek personalizowany”. Poczta Polska nie wprowadziła tego znaczka do planu emisji i powszechnego obiegu. 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN