Relacja z Marszu Stop Pedofilii w Zielonej Górze

W sobotę 20 października odbył się marsz wynagradzający za grzech sodomii w Zielonej Górze. Zgromadzenie zostało otwarte ok. godz. 12.00 na ul. Zawadzkiego. Byliśmy ustawieni obok trasy przejścia homoparady, która wyruszyła z pobliskiej Piast Polany. Nasz marsz rozpoczęliśmy Różańcem poprowadzonym przez Księdza, potem wysłuchaliśmy „Bogurodzicy”

W sobotę 20 października odbył się marsz wynagradzający za grzech sodomii w Zielonej Górze. Zgromadzenie zostało otwarte ok. godz. 12.00 na ul. Zawadzkiego. Byliśmy ustawieni obok trasy przejścia homoparady, która wyruszyła z pobliskiej Piast Polany.

Nasz marsz rozpoczęliśmy Różańcem poprowadzonym przez Księdza, potem wysłuchaliśmy „Bogurodzicy” i ruszyliśmy za paradą równości. Szliśmy za nimi, dopóki nie rozwiązali zgromadzania, odtwarzaliśmy przez megafony m.in następujące nagranie:

„Tysiące dzieci w państwach zachodniej Europy padają ofiarami homoseksualnych pedofilii. W tych krajach geje i lesbijki mają prawny dostęp do adopcji dzieci. Dzieci pozbawione są przykładu życia rodzinnego i narażone są na zwiększone ryzyko wykorzystania seksualnego.
W ideologii LGBT nie ma żadnych moralnych granic. Niektóre dzieci są adoptowane przez gejów tylko w celu ich gwałcenia. Molestowane dziecko praktycznie nie ma możliwości obrony.
Wskazanie przypadków pedofilii powoduje wrzask homoseksualnego lobby. Panuje medialna zmowa milczenia, opinia publiczna nie jest rzetelnie informowana o homoseksualnych nadużyciach.
W Polsce środowiska LBGT przygotowują społeczeństwo do akceptacji pedofilii. Wprowadzają edukację seksualną wg WHO, której celem jest uzależnienie dzieci od seksu. Już od przedszkola chcą uczyć dzieci o masturbacji i pokazywać, jak założyć prezerwatywę. Niewiele starszym 9- letnim dzieciom zamierzają prezentować, jak wygląda homoseksualny stosunek płciowy. Ich celem jest uzależnienie dzieci od seksu i uczynienie ich ofiarami pedofilii”

Dziękujemy wszystkim uczestnikom marszu, a w szczególności księdzu. Zachęcamy do utrzymywania kontaktu i zaangażowania się w nasze akcje. W listopadzie planowany jest kurs dla wszystkich chętnych do współdziałania. Prosimy pisać na: adam.brawata@proprawodozycia.pl

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/08/Adam-Brawata.jpg[/author_image] [author_info]Adam Brawata – koordynator regionalny w Fundacji Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

polskie towarzystwo ginekologów i położników

Ginekolog = Terminator?

Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników wydało rekomendacje w sprawie zabijania dzieci przed narodzeniem. Chodzi między innymi o bałagan prawny, wywołany jeszcze przez poprzednią partię rządzącą,

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN