Marek Poznański głosował przeciw “Stop pedofilii” – relacja z pikiety

mały poznańskiDo drugiej tury wyborów na burmistrza Hrubieszowa, przeszedł poseł Twojego Ruchu Marek Poznański. Postanowiliśmy poinformować mieszkańców miasta jak głosował w sprawie "Stop Pedofilii".

mały poznańskiDo drugiej tury wyborów na burmistrza Hrubieszowa, przeszedł poseł Twojego Ruchu Marek Poznański. Postanowiliśmy poinformować mieszkańców miasta jak głosował w sprawie “Stop Pedofilii”.

W dniu dzisiejszym w godzinach 10:00 – 11:00 odbyła się pikieta w centrum Hrubieszowa – przed domem kultury i przed biurem poselskim.

Mieliśmy plakat oraz ulotki i informowaliśmy mieszkańców o tym, jak głosował Poznański. Dla wielu mieszkańców była to nowa wiadomość. Okazuje się że poseł Poznański nie chwali się lokalnej społeczności swoją działalnością w Sejmie. Jego wyborcy nie wiedzieli, że głosował przeciwko projektowi, który poparło 250 tys. obywateli, a który miał ochronić dzieci przed grasującymi po szkołach zboczeńcami i dewiantami.

Wierzymy, że informacja o głosowaniu przeciw przepisowi antypedofilskiemu dotrze do Hrubieszowian i pomoże im rozeznać, kto nie powinien zostać burmistrzem ich miasta.

Tu reportaż hrubieszow.tv z pikiety.

 

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN