Manipulacje medialne o pikiecie pod USK we Wrocławiu.

We wtorek w godz. 15.30-16.30 odbyła się kolejna pikieta pod USK we Wrocławiu, gdzie w ciągu ostatnich 3 lat zabito 85 dzieci.Na protest przyszły też media.

We wtorek w godz. 15.30-16.30 odbyła się kolejna pikieta pod USK we Wrocławiu, gdzie w ciągu ostatnich 3 lat zabito 85 dzieci.Na protest przyszły też media.

Dziennikarz Radia Wrocław napisał o dzieciach zabitych w 22 tygodniu ciąży, że to są „zarodki”. Z kolei według TVP Wrocław, przedstawiciele szpitala powiedzieli im, że aborcje były wykonywane „gdy ciąża jest zagrożeniem dla życia lub zdrowia matki”. Nie wspomnieli, że w 2016 roku z 15 zabitych dzieci, aż 12 było podejrzanych o chorobę! Fakt zabijanych dzieci z zespołem Downa w tym szpitalu potwierdza również dolnośląski NFZ.

Pikiety trwają od października 2014r., drugi rok z rzędu liczba wykonywanych aborcji spadła. Do władz szpitala zostały wysłany list z apelem o całkowite zaprzestanie mordów. NFZ deklaruje się jasno, szpitale nie maja obowiązku wykonywania aborcji.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/08/Adam-Brawata.jpg[/author_image] [author_info]Adam Brawata – koordynator regionalny w Fundacji Pro – Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

Uważasz, że to ważne? Udostępnij znajomym:

Więcej interesujących treści

Wesprzyj działania Fundacji!

Możemy dalej działac tylko dzięki pomocy ludzi dobrej woli. Liczymy na Ciebie. Każda złotówka, która trafia do naszej Fundacji jest wykorzystywana na walkę z cywilizacją śmierci. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne – wspomóż nas chociaż drobnym datkiem!

. PLN
. PLN

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667

Fundacja Pro – Prawo do życia,
ul. J. I. Kraszewskiego 27/22,
05-800 Pruszków

Dla przelewów zagranicznych:
IBAN PL79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Kod BIC Swift: INGBPLPW

Prosimy o podanie w tytule wpłaty także adresu e-mail.

Wesprzyj nasze akcje: