Szukaj
Close this search box.

Mamy pewność, że to działa!

Zastanawialiście się kiedyś czy nasza działalność ma sens? A może podczas pikiety, oburzony przechodzień wykrzyczał, że to i tak nic nie zmienia? Przeczytaliście już setki komentarzy mówiących, że takie obrazy nie działają i że powinniśmy się zająć wszystkim innym?

Zastanawialiście się kiedyś czy nasza działalność ma sens? A może podczas pikiety, oburzony przechodzień wykrzyczał, że to i tak nic nie zmienia? Przeczytaliście już setki komentarzy mówiących, że takie obrazy nie działają i że powinniśmy się zająć wszystkim innym?

Mamy odpowiedź na te wątpliwości. Wystarczy oddać głos tym, którzy byli niezdecydowani i zobaczyli, czym naprawdę jest aborcja. Przeczytajcie, co mówią młode kobiety, które uczestniczyły w prelekcji zorganizowanej przez Fundację Pro – prawo do życia.

„Nigdy wcześniej nie zastanawiałam się nad całym zamieszaniem o aborcje. Wydawało mi się, że są to rozgrywki partii politycznych i tych które są akurat przy władzy. Ale wizyta p. [z Fundacji Pro – prawo do życia] skłoniła mnie do refleksji na ten temat. Wiem że dziecko to nie zabawka i nie można się go pozbyć. To jest istota, małe szczęście rodziców i rodziny. (…) Myślę ,że takie spotkania to dobra lekcja i temat do rozmów i wyciągania wniosków. W imieniu wszystkich dziewczyn z dziękujemy za spotkanie.”

„Po spotkaniu z przedstawicielami Fundacji Pro – prawo do życia moje zdanie na temat aborcji obróciło się „do góry nogami”. Wcześniej uważałam, że dziecko w łonie matki to tylko płód, który nic nie czuje i pojawia się znikąd, a aborcja to zabieg nikomu nie szkodzący, więc nie rozumiałam dlaczego jest tyle zamieszania wokoło tego tematu. Po obejrzeniu dwóch filmików na dyskusji zrozumiałam jak cudowne jest małe dzieciątko, które czuje się najbezpieczniej na świecie podczas ciąży oraz jak aborcja jest straszna, ponieważ zabija niewinne istoty, które mogłyby stać się wielkimi ludźmi. Bardzo cieszę się, że jest coraz więcej miejsc, które pomagają matką borykającymi się z myślami o zabiciu swojego dziecka. Uważam, że należy każdemu dać szanse do życia.”

Jeśli i Ty chcesz stanąć w obronie nienarodzonych dzieci, jeśli chcesz skutecznie walczyć o ich prawo do życia – napisz do nas! Organizujemy prelekcje dla młodzieży w całej Polsce. Wpływamy na sumienia Polaków, by powstrzymać aborcję. Potrzebujemy jednak Twojej pomocy, by dotrzeć do kolejnych miejsc.

 

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2017/05/Danuta.jpg[/author_image] [author_info]Danuta Kęsik – Fundacja Pro-Prawo do Życia; komórka Kraków[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN