Mam na imię Molly i nigdy nie miałam aborcji – czyli jak aborcjoniści ukradli zdjęcie

"Mam na imię Molly i nigdy nie miałam aborcji" - napisała w oświadczeniu 24-letnia kobieta. Wydawać by się mogło, że jest to oświadczenie niepotrzebne, w końcu większość kobiet jednak nie zabiła swojego dziecka. Jednak to właśnie zdjęcie Molly Schaap zostało użyte do kampanii "Shout your abortion".

“Mam na imię Molly i nigdy nie miałam aborcji” – napisała w oświadczeniu 24-letnia kobieta. Wydawać by się mogło, że jest to oświadczenie niepotrzebne, w końcu większość kobiet jednak nie zabiła swojego dziecka. Jednak to właśnie zdjęcie Molly Schaap zostało użyte do kampanii “Shout your abortion”, gdzie kobiety opowiadają o swoich aborcjach.

Tytuł artykułu brzmiał: “Mam 23 lata i miałam trzy aborcje. Naprawdę!”, zostało ono opatrzone zdjęciem radosnej młodej kobiety, którą miała być Heather, antybohaterka świadectwa, dumna z tego co zrobiła. Istnieje również opcja, że zdjęcie zostało wzięte z banku zdjęć. Jednak Molly, która widnieje na fotografii, twierdzi że zostało skradzione i wykorzystane bez jej zgody.

“Całe moje życie, byłam pro-life i wierzę, że życie zaczyna się od poczęcia. Osobiście przekazuję darowizny na cele pro-life i wierzę, że każde życie jest cenne.” – pisze dalej Molly w oświadczeniu.

Zdjęcie i historia zniknęła już ze strony kampanii “Shout your abortion”.

Źródło: http://kontrrewolucja.net/rodzina/aborterzy-zrobili-kampanie-uzyli-zdjecia-obronczyni-zycia

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/10/Karolina-Jurkowska.jpg[/author_image] [author_info]Karolina Jurkowska – Fundacja Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN