Szukaj
Close this search box.

Łódź w obronie nienarodzonych

DSC00202Po raz kolejny łódzki oddział Fundacji Pro - Prawo do Życia stanął w obronie dzieci nienarodzonych. W czwartek 18. grudnia oraz w sobotę 20. grudnia zorganizowane zostały dwie pikiety, na których informowano przechodniów o bojkocie konsumenckim sieci sklepów Empik. Uczestnicy zgromadzenia za pomocą plakatu, ulotek oraz megafonu informowali przechodniów zmierzających do Manufaktury oraz Galerii Łódzkiej o tym, że w bożonarodzeniowej kampanii reklamowej zarząd Empiku zdecydował się na wykorzystanie dwóch kontrowersyjnych postaci: Adama "Nergala" Darskiego, który szydzi z chrześcijan, oraz Marię Czubaszek chlubiącą się tym, że zabiła dwójkę swoich dzieci poprzez aborcję.

DSC00202Po raz kolejny łódzki oddział Fundacji Pro – Prawo do Życia stanął w obronie dzieci nienarodzonych. W czwartek 18. grudnia oraz w sobotę 20. grudnia zorganizowane zostały dwie pikiety, na których informowano przechodniów o bojkocie konsumenckim sieci sklepów Empik. Uczestnicy zgromadzenia za pomocą plakatu, ulotek oraz megafonu informowali przechodniów zmierzających do Manufaktury oraz Galerii Łódzkiej o tym, że w bożonarodzeniowej kampanii reklamowej zarząd Empiku zdecydował się na wykorzystanie dwóch kontrowersyjnych postaci: Adama „Nergala” Darskiego, który szydzi z chrześcijan, oraz Marię Czubaszek chlubiącą się tym, że zabiła dwójkę swoich dzieci poprzez aborcję.

Większość przechodniów nie była świadoma takiego doboru osób w kampanii reklamowej przez Empik. Duża część przechodniów interesowała się akcją i dopytywała o szczegóły. Zdarzały się osoby, które słyszały o bojkocie i same w nim uczestniczą. Zdarzały się również reakcje przeciwne osób, którym nie przeszkadza eksponowanie takich osób w przestrzeni publicznej. Ale nawet zadeklarowani ateiści przyznawali, że wybór takich celebrytów podczas kampanii reklamowej w tym okresie powoduje sprzeczność.

DSC00195Łodzianie nie pozwolą, aby promowanie antywartości odbywało się bez echa. Setki osób zmierzających do centrów handlowych mogły się dowiedzieć o bojkocie, dzięki czemu prawdopodobnie grupa osób nie kupujących w Empiku zwiększyła się. Mamy nadzieję, że zarząd tej sieci po raz kolejny nie popełni już takiego błędu podczas kampanii reklamowej.

{flike} 

...

Więcej interesujących treści

Raport: Tak się uśmierca nienarodzonych na świecie

Charlotte Lozier Institute opublikował cykliczny raport „Gestational Limits on Abortion in the United States Compared to International Norms (April 2024)” dotyczący problemu aborcji. Jest on

pikieta rzeszow

Relacja z Rzeszowa – był to czas szczególny

16.05.2024. Kolejny czwartek, najzwyklejszy dzień tygodnia. Przechodnie idą na zakupy, uczniowie wracają z egzaminów maturalnych, kierowcy spieszą się, by dotrzeć na czas do swoich destynacji.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN