Łódź przeciw aborcji. Relacja z pikiety

DSC 0077Łodzianie po raz kolejny zaprotestowali przeciwko poselskiej hipokryzji. W niedzielę 30-ego listopada w godzinach rannych odbyła się pikieta antyaborcyjna przed kościołem o. Jezuitów w Łodzi. Właśnie w tym miejscu w niedzielny poranek można spotkać posła Stefana Niesiołowskiego zmierzającego na mszę.

DSC 0077Łodzianie po raz kolejny zaprotestowali przeciwko poselskiej hipokryzji. W niedzielę 30-ego listopada w godzinach rannych odbyła się pikieta antyaborcyjna przed kościołem o. Jezuitów w Łodzi. Właśnie w tym miejscu w niedzielny poranek można spotkać posła Stefana Niesiołowskiego zmierzającego na mszę. Ta wyrazista postać polskiej sceny politycznej usilnie broni tzw. “kompromisu aborcyjnego”, co powoduje zdziwienie i oburzenie osób walczących kiedyś wraz z posłem w obronie życia. Pomimo możliwości opowiedzenia się za życiem dzieci nienarodzonych z wrodzoną wadą genetyczną podczas sejmowego głosowania, poseł Niesiołowski postanowił swoim głosem przyzwolić na ich zabijanie. Protestujący pytali, czy 614 zamordowanych dzieci w 2010 roku z powodu choroby, to dobry kompromis? Poseł niestety pozostawia pytanie bez odpowiedzi, co z pewnością wywoła w przyszłości kolejne tego typu inicjatywy.

 

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN