Szukaj
Close this search box.

List do przyjaciół: Ta zmiana może mieć wpływ na Polskę

Pomimo ogromnych nacisków lobby aborcyjnego, mediów i wielkiego biznesu, w Teksasie przyjęto ustawę ograniczającą możliwość wykonywania aborcji. Wiecie Państwo jakie ma to znaczenie dla Polski?

Chciałabym przedstawić Państwu aktualną sytuację naszego kraju w kontekście walki z procederem mordowania dzieci. Możemy wyciągnąć właściwe wnioski z postępów obrońców życia z Teksasu i doprowadzić do zaprzestania aborcji w Polsce. Jest to możliwe, ale wymaga właściwego podejścia. Jakiego?

W Teksasie przyjęto prawo, według którego nielegalna stanie się aborcja po wykryciu bicia serca dziecka, czyli w praktyce około 6 tygodnia ciąży. Wedle wyliczeń amerykańskich obrońców życia, zmiana może ocalić nawet 150 dzieci dziennie. Ustawa ta nie jest oczywiście idealna, gdyż nadal nie gwarantuje każdemu dziecku pełnego prawa do życia. Na jej przykładzie widać jednak pewien trend.

Amerykanie podejmują tego typu działania w kolejnych stanach, aby ostatecznie doprowadzić do unieważnienia orzeczenia Sądu Najwyższego „Roe vs Wade” sprzed 48 lat, które zalegalizowało aborcję w USA. W jego wyniku zamordowano do dziś kilkadziesiąt milionów ludzi. W ostatnim czasie w szeregu stanów wprowadzono wiele różnego rodzaju ograniczeń aborcji. Zawsze spotykało się to z ogromnymi atakami zwolenników tego procederu.

Szczególnie aktywni na tym polu są proaborcyjni celebryci, którzy za pomocą środków masowego przekazu nawołują swoich fanów do bojkotu. Dla przykładu, po wprowadzeniu ograniczeń w Teksasie, znani z Hollywood aktorzy zaczęli nawoływać wszystkich artystów i piosenkarzy do odwoływania występów w tym stanie. Do podobnych zdarzeń dochodzi w innych rejonach USA. W zeszłym roku na znak protestu przeciwko ograniczeniu aborcji w stanie Georgia, przeniesiono do innego stanu cieszący się ogromną popularnością mecz gwiazd futbolu amerykańskiego.

Nadal każdego roku w USA miliony dzieci jest mordowanych poprzez aborcję. Jednak pomimo ogromnego nacisku lobby aborcyjnego, powiązanego ze skrajnie proaborcyjną władzą centralną, oraz wsparciem instytucji typu Hollywood oraz gigantycznych koncernów medialnych, udaje się ograniczać to barbarzyńskie zjawisko. W Polsce może być podobnie, musimy tylko mieć jasny cel, do którego chcemy dążyć. Dla naszej Fundacji jest nim wprowadzenie całkowitego zakazu aborcji w Polsce i karalności aborcji, oraz zmiana świadomości naszego społeczeństwa na temat mordowania dzieci przed narodzeniem.

W tej chwili w kwestii aborcji panuje w naszym kraju uśpienie, stagnacja i dezorientacja wielu jej przeciwników. Po wydanym na jesieni 2020 roku orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego, które zakazało zabijania dzieci podejrzanych o chorobę, wiele osób sądzi, że odniesiono ostateczny sukces, a aborcja w Polsce to obecne już tylko marginalne zjawisko. W związku z tym, niemal nikt nie podejmuje realnych działań na rzecz zmiany prawa na takie, które w pełni chroniłoby każde dziecko i umożliwiałoby skutecznie ściganie morderców. Ucichły także liczne antyaborcyjne media, które nie informują swoich odbiorców o zagrożeniach związanych z aborcyjną propagandą.

W tym samym czasie zwolennicy aborcji są niezwykle aktywni i dobrze, z ich punktu widzenia, oceniają aktualną sytuację w naszym kraju.

„Sytuacja w Polsce jest w zasadzie dobra.”

Oceniła w jednym z wywiadów medialnych Kinga Jelińska z największej w Polsce zorganizowanej grupy przestępczej, która pośredniczy w nielegalnym handlu pigułkami aborcyjnymi i namawia kobiety do ich zażywania. Jej organizacja przyznaje się do współudziału w co najmniej kilku tysiącach pigułkowych aborcji w ostatnim roku. W sumie wszystkie grupy przestępcze działające na terenie naszego kraju mogły doprowadzić do nawet kilkudziesięciu tysięcy pigułkowych aborcji w Polsce rocznie.

Aborcji nadal dokonuje się także w polskich szpitalach. Aborcjoniści znaleźli już sposób na to jak omijać prawo i ignorować orzeczenie TK w sprawie zabijania dzieci. Powiązani z lobby aborcyjnym lekarze psychiatrzy wystawiają kobietom fałszywe zaświadczenia o rzekomym złym stanie zdrowia psychicznego spowodowanym ciążą. Na podstawie takiego dokumentu można w Polsce legalnie zamordować dziecko w szpitalu.

W wyniku aborcji, szczególnie pigułkowej, może ginąć każdego roku w naszym kraju nawet kilkadziesiąt tysięcy małych Polaków. Aktualna władza daje swoje pełne przyzwolenie na ten proceder, przymykając oko na działania aborcyjnych grup przestępczych i przypadki obchodzenia prawa. Tematem tym nie interesują się także media o profilu antyaborcyjnym i prorodzinnym. Tę sytuację wykorzystują aborcjoniści, aby jeszcze bardziej upowszechnić aborcję w Polsce.

Wiele organizacji i środowisk aborcyjnych zjednoczyło siły aby zbierać podpisy pod projektem ustawy, która ma wprowadzić w Polsce aborcję na życzenie, likwidację tzw. klauzuli sumienia oraz zniesienie kar za pomocnictwo w aborcji. Aktywiści aborcyjni, związani m.in. z grupami przestępczymi, namawiają Polaków na ulicach do podpisania tego morderczego projektu. Jednocześnie w mediach społecznościowych oraz na sprzyjających aborcyjnemu lobby portalach trwa wielka kampania dezinformacyjna, której celem jest oswojenie naszego społeczeństwa z aborcją i utrwalenie w Polakach przekonania, że aborcja to moralnie dobry czyn.

Nie możemy być wobec tego bierni i poprzestać na obecnej sytuacji. Błyskawicznie wykorzystają to aborcjoniści aby przepchnąć swoje mordercze plany. Dlatego musimy:

– wprowadzić w Polsce całkowity zakaz aborcji,

– ulepszyć prawo tak, aby pozwalało na szybkie i skuteczne karanie pomocnictwa w aborcji,

zmienić świadomość naszego społeczeństwa, aby aborcja stała się dla Polaków czymś nie do pomyślenia.

W tym celu od marca 2021 r. prowadzimy m.in. ogólnopolską inicjatywę obywatelską „Stop aborcji”, która właśnie wkracza w decydującą fazę. Naszym celem jest zebranie co najmniej 100 000 podpisów pod projektem ustawy, której celem jest zapewnienie każdemu dziecku prawnej ochrony życia od poczęcia, oraz wprowadzenie mechanizmów umożliwiających karanie członków aborcyjnych grup przestępczych.

Równolegle, za pomocą ulicznych akcji informacyjnych, kampanii z użyciem furgonetek, wielkoformatowych billboardów oraz internetu, docieramy do Polaków i głosimy im prawdę o aborcji, co uodparnia nasz naród na manipulacje i propagandę zwolenników dzieciobójstwa.

To największe tego typu działania w naszym kraju, za pomocą których tysiące osób każdego dnia dowiaduje się czym jest i jak wygląda aborcja. Aby móc je kontynuować i dalej zmieniać świadomośc naszego społeczeństwa, potrzebujemy w najbliższym czasie ok. 12 000 zł.

Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o przekazanie 35 zł, 70 zł, 120 zł, lub dowolnej innej kwoty, aby prowadzić dalszą walkę na rzecz zakazu aborcji w Polsce oraz kształtowania sumień Polaków.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro – Prawo do życia
ul. J. I. Kraszewskiego 27/22, 05-800 Pruszków
Dla przelewów zagranicznych – Kod BIC Swift: INGBPLPW

Aborcja w Polsce może być całkowicie zakazana, a Polacy jako naród mogą opowiedzieć się przeciwko temu procederowi. Aby tak się stało, konieczne są działania na rzecz zmiany prawa i świadomości społeczeństwa.

Dzięki naszym Darczyńcom, możemy je podejmować na szeroką skalę w całym kraju. W związku z naciskami lobby aborcyjnego i kolejnymi kampaniami, których celem jest przeforsowanie aborcji w Polsce, musimy zintensyfikować walkę o życie i sumienia. Liczę na Państwa pomoc w tym zakresie.

Serdecznie Państwa pozdrawiam,

kinga malecka prybylo

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN