List do przyjaciół: Musimy pilnie pomóc mamie 4 dzieci. O co chodzi?

Do naszej Fundacji zgłosiła się pani Kamila, która pilnie potrzebuje pomocy. Za kilkanaście dni urodzi się jej dziecko, a ona nie może liczyć na żadne wsparcie ze strony ojca oraz jakichkolwiek bliskich osób. Nie może pójść do pracy ze względu na nadchodzący poród i konieczność opieki nad niemowlęciem oraz starszymi dziećmi. Rozważała już nawet oddanie najmłodszego dziecka do adopcji.

Musimy pomóc pani Kamili. Działamy w ramach naszego projektu Ocalone.org, którego celem jest pomoc potrzebującym kobietom w ciąży. Osoby takie jak pani Kamila są głównym celem organizacji aborcyjnych, które wyszukują kobiety w trudnej sytuacji życiowej i wywierają na nie presję, aby zamordowały swoje dziecko poprzez aborcję, co ma rzekomo stanowić najlepsze wyjście z problemów. Nie możemy na to pozwolić!

San Diego

Za kilkanaście dni na świat przyjdzie dzieciątko, które nie będzie miało łatwego startu w życiu. Jego mama, pani Kamila, samotnie wychowuje trójkę starszych dzieci. Nie może liczyć na żadne wsparcie ze strony ich ojca oraz rodziny. Nie jest w stanie zapewnić dzieciom zaspokojenia najbardziej podstawowych potrzeb.

Pani Kamila myślała nawet o oddaniu najmłodszego dziecka do adopcji. Wie jednak, że oddanie własnego dziecka złamałoby jej serce. Chcemy ocalić tę rodzinę od rozpaczy i rozłąki. Dlatego kompletujemy wyprawkę dla maluszka i zbieramy środki na pomoc dla jego mamy oraz jej starszych dzieci.

Pomoc, którą musimy zanieść pani Kamili, to działania w ramach naszego programu Ocalone.org. To uruchomiony przez naszą Fundację projekt pomocy kobietom, które są w ciąży, ale nie mają z kim o tym porozmawiać oraz nie wiedzą co robić i gdzie szukać pomocy. Nasi wolontariusze służą ciepłym słowem, możliwością rozmowy, wiedzą praktyczną, kontaktami do sprawdzonych specjalistów (lekarzy, placówek pomocowych, pomocy duchowej i psychologicznej). Chcemy pomóc każdemu, kto będzie tego potrzebował, w tym niepełnoletnim, ofiarom przemocy, chorym oraz osobom przymuszanym do aborcji. Istotną częścią projektu jest również wsparcie finansowe dla najbardziej potrzebujących.

Nasza Fundacja od lat, po cichu, bez nagłaśniania poszczególnych spraw, pomagała kobietom w trudnej sytuacji i kierowała rodziny do specjalistów, których wsparcia potrzebowały. Projekt Ocalone.org, w ramach którego teraz każdy może włączyć się w nasze działania, powstał, gdyż widzimy, jak bardzo dynamiczny jest rozwój organizacji aborcyjnych, w tym zorganizowanych grup przestępczych namawiających Polki do aborcji.

Osoby takie jak pani Kamila są głównym celem aborcyjnych aktywistów, którzy za pomocą mediów starają się dotrzeć do kobiet w trudnej sytuacji życiowej, omamić je swoją propagandą i zachęcić do zamordowania dziecka za pomocą aborcyjnych pigułek poronnych. Przynosi to niezwykle krwawe żniwo – wedle szacunków w ostatnim roku mogło dojść w Polsce nawet do ponad 40 000 nielegalnych aborcji!

Nasza Fundacja ratuje kobiety i ich rodziny przed koszmarem aborcji, kształtuje świadomość społeczną za pomocą akcji informacyjnych oraz dociera z pomocą do potrzebujących, którzy się do nas zgłaszają. Obecnie musimy zebrać środki na kupno niezbędnych rzeczy dla pani Kamili oraz jej dzieci, a także dalsze funkcjonowanie naszego projektu Ocalone.org, w tym obsługę naszego chatu oraz infolinii pomocowej, dzięki którym każda kobieta, która jest w ciąży i potrzebuje wsparcia, może do nas zadzwonić i napisać.

Z rzeczy materialnych na chwilę obecną szczególnie potrzebne są m.in.:

– pakiet porodowy do szpitala (ok. 150 zł)
– podstawowe ubranka dla noworodka (ok. 200 zł)
– ubrania na jesień i zimę, kombinezon, śpiworek itp. (ok. 300 zł)
– pościel dla maluszka (ok. 100 zł)
– zapas pieluszek (ok. 250 zł)
– wózek niemowlęcy (ok. 500 zł)

Rosnące ceny, inflacja, kryzys gospodarczy, poród, samotna opieka nad dziećmi i brak możliwości podjęcia pracy ze względu na nadchodzący poród – to niezwykle trudne wyzwania, z którymi pani Kamila może dać sobie radę, o ile tylko jej pomożemy.

Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o przekazanie 25 zł, 50 zł, 100 zł, lub dowolnej innej kwoty, aby wesprzeć projekt Ocalone.org, w ramach którego docieramy z pomocą do najbardziej potrzebujących osób, takich jak pani Kamila i jej rodzina.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro – Prawo do życia
ul. J. I. Kraszewskiego 27/22, 05-800 Pruszków
Dla przelewów zagranicznych – Kod BIC Swift: INGBPLPW

Aborcjoniści prowadzą liczne grupy dyskusyjne oraz „telefony zaufania”, za pomocą których namawia się kobiety w trudnej sytuacji życiowej do kupienia pigułek poronnych i zamordowania swojego dziecka.

Musimy temu przeciwdziałać. Dlatego obok naszych publicznych akcji informacyjnych na temat aborcji uruchomiliśmy projekt pod nazwą „Ocalone”, którego celem jest niesienie pomocy potrzebującym kobietom. Aktualnie musimy pomóc pani Kamili przygotować się na narodziny dziecka. Proszę, abyście zaangażowali się Państwo i wsparli nasze działania.

Serdecznie Państwa pozdrawiam,

PS: Do powodzenia naszych akcji w sposób szczególny przyczyniają się Patroni naszej Fundacji, czyli osoby regularnie wspierające nas finansowo. Więcej o naszym programie patronackim w linku.

...

Więcej interesujących treści

Byliśmy na Spotkaniu Młodych w Krakowie!

W ubiegłą niedzielę, 26 listopada, jako Fundacja Pro–Prawo do życia, uczestniczyliśmy w SMAK – Spotkaniu Młodych Archidiecezji Krakowskiej. Był to już drugi raz, kiedy mieliśmy

Rozważania adwentowe 2023 – I 

W Ewangelii na uroczystość Chrystusa Króla, która kończy rok liturgiczny, Pan Jezus przypomina nam o sądzie, który czeka nas na końcu czasów. Każdy z nas

Makabryczne prawo w Michigan

Gubernator stanu Michigan Gretchen Whitmer podpisała ustawy, które znoszą zakaz aborcji przez częściowy poród, eliminują obowiązek przestrzegania zdrowotnych standardów przez placówki aborcyjne oraz nadają im

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN