Szukaj
Close this search box.

List do przyjaciół: Mafia podała liczbę swoich ofiar w Polsce

Aborcyjna mafia opublikowała właśnie przerażające statystyki z ostatnich 12 miesięcy swojej bandyckiej działalności.

Działające na terenie Polski zorganizowane grupy przestępcze publicznie przyznały się do tego, że w ciągu ostatniego roku pomogły aż 34 000 kobiet (!!) zamordować swoje dziecko. Potwierdzono tym samym szacunki naszej Fundacji dotyczące ogromnej skali aborcji dokonywanych w naszym kraju. Co więcej, opublikowano dokładne szczegóły funkcjonowania przestępczego procederu! Wiecie Państwo jak działają ci zbrodniarze?

Przestępcy informują, że tylko jedna z grup wchodzących w skład aborcyjnej mafii, odpowiedziała w ciągu roku na ponad 80 000 wiadomości z Polski. Tysiące osób kontaktowały się z aborcyjnymi infoliniami, które namawiają do aborcji i pomagają w niej.

W ciągu ostatnich 12 miesięcy tysiące Polek skorzystało z „pomocy” i kupiło od bandytów aborcyjne pigułki poronne, za pomocą których zamordowały swoje nienarodzone dzieci. To mniej więcej tak, jakby w rok z powierzchni Polski zniknęło miasto wielkości Sandomierza. Tak wielka jest skala nielegalnej, pigułkowej aborcji w Polsce, na którą przyzwala rząd i wymiar sprawiedliwości.

„To już koniec… boże dziewczyny, siedzę i wyję…. ono miało główkę, rączki, nóżki… widziałam je dokładnie, czułam, jak wychodziło… jestem przerażona (…) masakra jakaś to wszystko (…) nigdy więcej tego nie chcę, nigdy.”

To tylko jedne z wielu świadectw Polek, które dały się namówić przestępcom na kupno i zażycie pigułki poronnej. To jednak tylko część ofiar mafii. Kolejnych 1080 kobiet zostało wywiezionych przez przestępców z Polski do zagranicznych ośrodków śmierci, aby tam zamordować swoje dzieci. Z kolei 434 Polki przeprowadziły aborcję z pomocą morderczego forum aborcyjnego, które jawnie funkcjonuje w Internecie i doradza jak dokonać zbrodni i pozbyć się zwłok dziecka dla zatarcia śladów.

„- Kobieta 1: Boję się, że w toalecie już nie zmieści się. Choć to głupie, to cały czas mnie męczy ta kwestia i wciąż jestem zagubiona pod tym jednym względem.

– Kobieta 2: No niestety może tak być, że płód do toalety się nie zmieści :/ musisz znaleźć na to jakieś rozwiązanie.”

To fragment jednej z setek dyskusji na tym forum, w trakcie której aborcjonistki doradzają kobiecie spuszczenie zwłok zabitego pigułką dziecka w toalecie.

„- Aborcjonistka: Co zrobisz [po aborcji] z płodem? Do kibelka się raczej nie zmieści.

– Kobieta: Zmieścił się i wszystko spłukałam. Straszne widoki, ale z czasem się zatrą.„

W sumie aborcyjna mafia przyznaje się do współudziału w morderstwie 34 000 polskich dzieci na przestrzeni jednego roku. To tyle ofiar, ilu mieszkańców ma Wołomin lub Sopot. Swoje mordercze statystyki i krwawe podsumowanie roku aborcyjni bandyci publikują otwarcie w Internecie. Co więcej, chwalą się również dynamicznym rozwojem swoich przestępczych struktur, który jest możliwy z powodu całkowitej bezczynności polityków, policji, prokuratury i innych służb wobec tego zjawiska.

O sprawie milczy także większość prorodzinnych, prawicowych, katolickich i teoretycznie antyaborcyjnych mediów i środowisk, które powinny bez przerwy bić na alarm z powodu liczby polskich dzieci mordowanych przez przestępców. Nic takiego się jednak nie dzieje. To wszystko ułatwia działanie aborcyjnym bandytom, którzy bez przerwy udzielają wywiadów w proaborcyjnych mediach i reklamują swoją działalność.

Kim w takim razie interesują się organy ścigania?

Wolontariuszami naszej Fundacji, którzy walczą o życie dzieci i publicznie głoszą prawdę na temat aborcji. Aktualnie przeciwko naszym działaczom toczy się aż 109 spraw sądowych! Wobec niektórych działaczy toczy się równolegle nawet kilkadziesiąt (!) spraw jednocześnie. Proszę zobaczyć co w ostatnim czasie spotkało Adama, koordynatora naszej Fundacji z Wrocławia:

– 8 września: wyrok 280 zł kary za uliczną akcję informacyjną na temat aborcji,

– 9 września: wyrok 380 zł kary za ostrzeganie przed skutkami aborcji na ulicy Wrocławia,

– 26 września: wyrok 620 zł kary za powieszenie plakatu pokazującego czym jest aborcja,

– 27 września: wyrok 600 zł kary za organizację antyaborcyjnej akcji billboardowej,

– 29 września: wyrok 380 zł kary za mówienie przez megafon czym jest aborcja na ulicy Wrocławia,

– 29 września: wyrok 380 zł kary za mówienie przez megafon czym jest aborcja na ulicy Wrocławia (dwa takie same wyroki za podobną sprawę tego samego dnia!),

– 22 października: wyrok 2290 zł kary za wywieszenie billboardu pokazującego czym jest aborcja,

– 27 października: wyrok 1750 zł kary za antyaborcyjny plakat,

– 2 listopada: wyrok 760 zł kary za plakat przedstawiający konsekwencje aborcji.

W niecałe dwa miesiące przeciwko tylko jednemu naszemu wolontariuszowi zapadło 9 wyroków skazujących na kwotę 7 440 zł kary za mówienie i pokazywanie prawdy o aborcji w przestrzeni publicznej. W tym samym czasie aborcyjni bandyci pomogli zamordować ponad 5 000 polskich dzieci i nikt się nimi nie interesuje.

Większość wyroków skazujących naszych wolontariuszy jest nieprawomocna, co oznacza, że musimy się od nich odwoływać i przez wiele kolejnych miesięcy toczyć walkę o prawo do mówienia prawdy. Przez ten czas będą mnożyły się kolejne sprawy, gdyż zwolennicy aborcji bez przerwy donoszą na naszych działaczy na policję i do prokuratury, a służby ochoczo wszczynają przeciwko nim kolejne sprawy z tych samych paragrafów.

Musimy w końcu położyć kres aborcyjnej przestępczości w Polsce i powstrzymać masowe mordowanie maleńkich Polaków. Aby tak się stało trzeba kształtować świadomość naszego społeczeństwa i domagać się natychmiastowych interwencji wobec członków aborcyjnej mafii. Służą temu akcje społeczne podejmowane przez naszą Fundacje, takie jak:

– uliczne akcje informacyjne,
– kampanie billboardowe,
– przejazdy antyaborcyjnych furgonetek,
– działalność portalu internetowego stronazycia.pl,
– kolportaż naszych publikacji ujawniających prawdę o aborcji,
inicjatywy ustawodawcze.

Właśnie dowiedzieliśmy się, że kilka dni temu Sejm skierował nasz projekt ustawy „Stop aborcji” do pierwszego czytania. Oznacza to, że jeszcze w tym roku zostanie od poddany pod głosowanie. Musimy dobrze wykorzystać ten czas i zintensyfikować głoszenie prawdy o aborcji oraz ostrzeganie Polaków przed działalnością aborcyjnych mafii. Musimy działać i przeprowadzić kolejne akcje, na co potrzebujemy w najbliższym czasie ok. 11 000 zł.

Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o przekazanie 35 zł, 70 zł, 140 zł lub dowolnej innej kwoty, aby publicznie głosić prawdę o aborcji i ostrzegać Polaków przed pigułkowymi mordercami, którzy zachęcają do kupna tabletek poronnych.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro – Prawo do życia
ul. J. I. Kraszewskiego 27/22, 05-800 Pruszków
Dla przelewów zagranicznych – Kod BIC Swift: INGBPLPW

W przeciągu ostatnich 12 miesięcy aborcyjna mafia pomogła zamordować kilkadziesiąt tysięcy polskich dzieci. Jeżeli będziemy bierni, liczba ofiar bandytów będzie się zwiększać w ogromnym tempie.

Nasza Fundacja broni życia dzieci i głosi prawdę o aborcji bez kompromisów. Spotykają nas za to liczne prześladowania i szykany, w tym represje sądowe. Jednak doświadczamy także ogromnej pomocy ze strony naszych Sympatyków i Darczyńców, bez których nasza walka nie byłaby możliwa. Dlatego raz jeszcze bardzo Państwa proszę o wsparcie naszych działań, które zamierzamy podjąć, aby aborcja stała się w Polsce czymś nie do pomyślenia.

Serdecznie Państwa pozdrawiam,

kinga malecka prybylo

...

Więcej interesujących treści

mezczyzna

Jestem ojcem zabitego dziecka

Jestem ojcem martwego dziecka. Ostatnio codziennie to do mnie wraca, choć minęło już tyle lat.

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN