Szukaj
Close this search box.

List do przyjaciół: Jak mafia manipuluje polską młodzieżą?

Wielu rodziców, dziadków, nauczycieli i wychowawców w Polsce nie wie, że zorganizowane grupy przestępcze prowadzą w Internecie specjalne profile, których celem jest oswajanie dzieci i młodzieży z aborcją oraz zakodowanie w umysłach jak najmłodszych Polaków, że w przypadku niechcianej ciąży należy jak najszybciej zamówić i połknąć pigułki poronne.

Proszę abyście przeczytali Państwo poniższe informacje. Są bardzo ważne i mało kto w naszym kraju zdaje sobie sprawę z tego zjawiska, oraz jego ogromnej skali. Zależy nam na tym, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o tym i mogło w porę zareagować.

Dzieci i nastolatki mają dziś najczęściej swobodny i nieskrępowany dostęp do internetu, głównie za pomocą smartfonów. Wielu młodych ludzi, w tym już nawet kilkuletnich dzieci, spędza wiele godzin dziennie na przeglądaniu sieci, szczególnie mediów społecznościowych. Wykorzystują to zorganizowane grupy przestępcze prowadzące nielegalny handel pigułkami poronnymi, które zakładają specjalne konta w serwisach szczególnie popularnych wśród młodych Polaków.

Aborcyjni bandyci niezwykle aktywni są m.in. na Tik Toku. Jest to obecnie trzecia najpopularniejsza aplikacja w Polsce, w której najliczniejszą grupę stanowią dzieci i młodzież w wieku 14-15 lat, w większości dziewczęta.

„Możesz: mieć wątpliwości, nie chcieć tej ciąży, cieszyć się, zdecydować, mieć aborcję, odetchnąć z ulgą. Możesz na nas liczyć.”

Mówi przekaz na jednym z nagrań na tym profilu, który wyświetlono już ponad 269 000 razy! Obok nagrania młodym widzom wyświetla się numer telefonu, pod którym można zamówić pigułki poronne z dostawą do domu.

„Jeśli jesteś w ciąży i chcesz ją przerwać tabletkami, to warto zrobić kilka rzeczy. Przede wszystkim potwierdzić ciążę testem ciążowym z moczu albo krwi. Ważne jest też określenie długości ciąży. Tutaj pomocny będzie kalkulator dostępny na [adres strony z pigułkami]. Wpisujecie datę ostatniej miesiączki, uwzględniając miesiąc i dzień, a kalkulator pokazuje Wam jak długa jest ta ciąża. To ważne w kontekście aborcji farmakologicznej [pigułkowej] i dawkowania tabletek. Pomocne również będzie zrobienie planu, który uwzględni, że aborcja farmakologiczna może zająć kilka godzin. Ten plan powinien uwzględnić zapas podpasek, środki przeciwbólowe, coś lekkiego do jedzenia, wodę do picia i naładowany telefon. Jakby co, to jesteśmy dla Ciebie. Powodzenia! Nie jesteś sama.”

Słyszymy w kolejnym nagraniu, na którym aborcyjni bandyci instruują polskie 14 latki (oraz młodsze dziewczęta) w jaki sposób przeprowadza się aborcję za pomocą pigułek poronnych. Video obejrzano już prawie 300 000 razy.

„Po aborcji możliwe jest odczuwanie wahania nastroju. Ale według wielu badań zdecydowana większość (95%!) nie żałuje aborcji i uważa, że decyzja o przerwaniu ciąży była słuszna. Najczęściej raportowane uczucie po aborcji to ulga.” Słyszą młode, nastoletnie dziewczęta na kolejnym propagandowym nagraniu zachęcającym do aborcji, które prezentują dwie, uśmiechnięte i tańczące kobiety. Rzekome „badania” to oczywiście sfałszowane na potrzeby aborcyjnej manipulacji statystyki. Obok podana jest strona internetowa z formularzem do zamawiania pigułek. Nagranie wyświetlono już prawie 50 000 razy.

„Jaki jest wystarczający powód aby przerwać ciążę? Wystarczy być w ciąży, w której nie chce się być!”

Przekonują w kolejnym nagraniu pośrednicy w handlu nielegalnymi pigułkami poronnymi. Licznik odsłon pokazuje przy nim ponad 34 000 wyświetleń.

Młode, polskie dziewczęta mają kontakt z propagandowymi materiałami video, przygotowanymi specjalnie po to, aby oswoić je z aborcją. Celem tych działań jest zdeformowanie sumień młodych Polaków i wmówienie im, że najlepszym i moralnie właściwym sposobem postępowania w przypadku niechcianej ciąży jest połknięcie pigułek aborcyjnych. Nie ma przypadku w tym, że te same środowiska, za pomocą innych ale powiązanych ze sobą profili i stron internetowych, zachęcają do rozwiązłości seksualnej. Wszystko po to, aby stworzyć jak największy popyt na swój towar i sprzedać jak najwięcej tabletek śmierci.

Tylko w 2020 roku w Polsce dokonano co najmniej 9 000 aborcji za pomocą pigułek poronnych. Wiarygodne statystyki pozwalają przypuszczać, że realnie mogło ich być kilkadziesiąt tysięcy. Makabryczny proceder postępuje, gdyż mentalnością aborcyjną infekowani są coraz młodsi Polacy. W maju tego roku aborcyjni bandyci mieli na Tik Toku 260 000 polubień ich treści. Dzisiaj mają ich ponad 417 000. Ogromny wzrost w zaledwie kilka miesięcy. W tym samym czasie wszystkie ich nagrania wyświetlono prawie 4 500 000 razy! Zdecydowana większość tej widowni to młode dziewczęta. Podobny trend można obserwować w innych mediach społecznościowych.

W tym samym czasie działania naszej Fundacji w interencie są blokowane i cenzurowane. Korporacje zarządzające takimi mediami jak Facebook, Google czy Youtube nie pozwalają na rozprzestrzenianie się naszych treści, ograniczając użytkownikom dostęp do nich i ucinając zasięgi publikowanych materiałów. Dlatego rozwijamy nasz własny portal stronazycia.pl oraz organizujemy w całym kraju niezależne, uliczne akcje informacyjne, za pomocą których docieramy do Polaków. Dzięki temu mamy bezpośredni wpływ na zmianę świadomości społeczeństwa i widzimy, że zmiana ta przynosi konkretne owoce, m.in. w postaci kolejnych młodych ludzi, którzy nie ulegli aborcyjnej propagandzie i dołączają do naszej Fundacji.

„Głównym celem Fundacji jest pokazywanie prawdy o aborcji, uświadamianie i edukowanie społeczeństwa, jednak trzeba pamiętać, że nie walczymy przeciwko ludziom – walczymy o ludzi – tych najmniejszych, bezbronnych, ale też o tych większych, często bardzo zagubionych, w trudnej sytuacji życiowej, którym wydaje się, że jedynym rozwiązaniem jest zabicie swojego dziecka. Musimy pamiętać o toczącej się obecnie na świecie wojnie na śmierć i życie.”

Mówi Stefania, młoda wolontariuszka naszej Fundacji, która wzięła udział w organizowanym przez nas kursie dla osób chcących działać na rzecz obrony dzieci przed aborcją i zmiany sumień Polaków.

„Dzisiejsze czasy wymagają jasnego opowiedzenia się po którejś ze stron. Nie wolno nam być obojętnymi! Dlatego bardzo optymistyczne jest to, że na kursie pojawiło się wielu młodych ludzi, którzy nie chcą „stać z boku” wobec krzywdy nienarodzonych. Dziś cały przemysł aborcyjny nastawiony jest na jak najgłośniejsze propagowanie swoich interesów i pozyskiwanie do tego celu ludzi pod przykrywką troski o kobiety i ich prawa, więc myślę, że naszym obowiązkiem są działania przedstawiające prawdę i docierające do coraz większej części społeczeństwa. Jednym z nich jest szkolenie, w którym miałam przyjemność uczestniczyć. Jestem przyszłoroczną maturzystką i mam 19 lat. Cieszę się, że poświęciłam swój czas na udział w tym kursie. Dzięki prowadzącej i obecnym tam przyszłym wolontariuszom pogłębiłam i uporządkowałam swoją wiedzę, i tak jak inni uczestnicy jestem gotowa działać na rzecz obrony nienarodzonych dzieci.”

Dodaje Stefania, która teraz aktywnie włącza się w działania Fundacji, organizując uliczne akcje informacyjne na temat aborcji, zbiórki podpisów oraz dystrybucję naszego przewodnika „Jak rozmawiać o aborcji?”. Osób takich jak ona jest więcej. W całej Polsce młodzi ludzie codziennie stykają się z naszym przekazem, który wpływa na ich świadomość i prowokuje do podejmowania konkretnych, osobistych decyzji. Dla wielu osób taką decyzją jest chęć włączenia się do walki o życie.

Dla takich osób, które chcą działać w obronie dzieci przed aborcją, organizujemy specjalne kursy, na których uczymy m.in.:

– Jak organizować niezależne akcje informujące czym jest aborcja w swoim miejscu zamieszkania,
– W jaki sposób skutecznie wywiesić antyaborcyjną wystawę w swojej miejscowości,
– Jak przeprowadzić zbiórkę podpisów przeciwko aborcji,
– Jak zorganizować publiczny różaniec w intencji ocalenia dzieci przed aborcją,
– Jak rozmawiać ze zwolennikami aborcji i jakich argumentów używać, aby przełamać ich manipulacje.

Z racji konieczności przeszkolenia nowych osób, które się do nas zgłaszają, w najbliższym czasie chcielibyśmy przeprowadzić serię kolejnych tego typu kursów, w różnych rejonach Polski. Potrzebujemy na ten cel ok. 8 000 zł.

Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o przekazanie 35 zł, 70 zł, 140 zł, lub dowolnej innej kwoty, aby przeszkolić kolejne młode osoby dołączające do naszej Fundacji i umożliwić im skuteczne działanie w obronie życia.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro – Prawo do życia
ul. J. I. Kraszewskiego 27/22, 05-800 Pruszków
Dla przelewów zagranicznych – Kod BIC Swift: INGBPLPW

Zorganizowane grupy przestępcze, które pośredniczą w nielegalnym handlu pigułkami poronnymi, zdobywają coraz większą popularność w polskim internecie. Ich nagrania, które oswajają z aborcją i utwierdzają w przekonaniu, że jest do dobry moralnie czyn, odtworzono już kilka milionów razy. Grupą docelową dla tego typu propagandy są młode dziewczęta.

Nasza Fundacja przeciwdziała tym zjawiskom i walczy o sumienia młodego pokolenia Polaków. Organizowane przez nas inicjatywy wpływają na świadomość młodzieży, która potrafi bardzo zaangażować się w dobre i wartościowe inicjatywy, gdy tylko ktoś wyciągnie do niej rękę i podpowie jak robić to właściwie. Odpowiedzią na te potrzeby polskiej młodzieży są nasze kursy dla obrońców życia, o wsparcie których raz jeszcze bardzo Państwa proszę.

Serdecznie Państwa pozdrawiam,

kinga malecka prybylo

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN