List do przyjaciół: Ile kosztuje zabicie własnego dziecka w Polsce?

Ile trzeba w Polsce zapłacić za receptę na zamordowanie własnego dziecka? Okazuje się, że wystarczy tylko 1 złotówka.

W Internecie reklamują się liczne gabinety lekarskie, które po przeprowadzeniu „konsultacji” on-line wystawiają elektroniczną receptę na zakup w aptece tzw. „pigułki dzień po”, mającej działanie poronne i aborcyjne. Oczywiście przeprowadzany z kobietą wywiad lekarski to czysta fikcja, a cała procedura to zautomatyzowany do granic możliwości proceder legalnego wydawania tysięcy wyroków śmierci na polskie dzieci. Wiecie Państwo jak ogromna jest skala tego procederu?

Wystarczy podać swoje dane osobowe w internetowym formularzu, przelać złotówkę za pomocą szybkich płatności na konto gabinetu, oraz w tytule podać „poproszę Ellaone” (nazwa pigułki śmierci) i niemal od ręki dostaje się e-receptę na zakup w aptece tzw. „tabletki po stosunku”.

Środek ten reklamowany jest w Polsce jako „antykoncepcja awaryjna”, w praktyce może mieć również działanie aborcyjne: zabija dziecko w pierwszych dniach jego istnienia po poczęciu. W wielu przypadkach specyfik ten nie dopuszcza do zagnieżdżenia się dziecka w macicy, powodując jego śmierć i wydalenie z organizmu, jest więc środkiem poronnym. EllaOne oddziałuje też na układ hormonalny kobiety, zaburzając go i może powodować bezpłodność. Dziecko często zabija, a matce rujnuje zdrowie.

Receptę na tę pigułkę może wystawić w naszym kraju każdy lekarz dowolnej specjalności. W internecie można więc znaleźć tego typu możliwość np. w ofercie… proaborcyjnego lekarza alergologa (!), który na co dzień zajmuje się astmą i chorobami skóry, ale każdej chętnej kobiecie wypisze e-receptę na tabletkę śmierci.

Jaka jest skala tego zjawiska? W 2015 roku, kiedy Ellaone można było jeszcze kupić w Polsce bez recepty, sprzedano prawie 180 000 śmiercionośnych tabletek! W 2016 sprzedano ich już aż 240 000! Od 2017 roku tabletka Ellaone dostępna jest wyłącznie na receptę. Zmiana miała rzekomo ograniczyć sprzedaż tego morderczego środka. W praktyce niewiele się jednak zmieniło – lekarzy reklamujących online e-recepty na pigułkę jest mnóstwo, a całą procedurę niezbędną do uzyskania recepty można przejść w kilka minut nie wychodząc z domu:

„Ellaone – E-Recepta w 5 min. Wypełnij prosty Formularz. Odbierz kod w kilka minut bez wychodzenia z domu.”

„Tabletka po której potrzebujesz, przesłana prosto na Twój adres e-mail? Teraz to możliwe!”

„Kod E-recepty wysyłamy SMS nawet w 5 minut na “tabletkę po” EllaOne. Dostępni 24h – 7 dni. Wypełnij formularz online i otrzymaj receptę SMS.”

To przykłady tylko kilku reklam, które wyświetlają się w wyszukiwarce. Przynosi to straszne żniwo.

Na sprzedaży Polkom setek tysięcy pigułek gigantyczne pieniądze zarabiają koncerny farmaceutyczne. Jednym z nich jest HRA Pharma – producent pigułki Ellaone. Firma ta wywodzi się z niemieckiego koncernu Hoechst Ag, który niegdyś był częścią I.G. Farben, produkującego w czasie II wojny światowej Cyklon B – trucizny używanej w komorach gazowych. Historia produkcji środków służących do masowego zabijania ludzi, którzy w jakiś sposób są niewygodni ma więc długą tradycję, tyle że teraz już nie konkretny naród jest niepożądany, ale można zabić każde dziecko, bez względu na przynależność rasową czy narodową. Wszystko w imię przestrzeni życiowej dla tych, którzy dzieci mieć nie chcą.

W roku 2016 sprzedano w Polsce ok. 240 000 pigułek Ellaone, za średnią cenę powyżej 120 złotych. Producent i dystrybutorzy zarobili więc w rok ok. 30 milionów złotych. Dzięki tak ogromnym zyskom mają z czego opłacać kampanie reklamowe i lekarzy, którzy wmawiają później pacjentkom, że jest to „bezpieczny” środek i ma same zalety.

Pigułka Ellaone jest całkowicie legalnie dostępna do kupna w Polsce, wystarczy tylko e-recepta załatwiona w internecie w przeciągu kilku minut. Specyfik, który służy mordowaniu dzieci i szkodzi zdrowiu matek, powinien być całkowicie zakazany. Rządzącym po raz kolejny brakuje jednak odwagi aby przeciwstawić się aborcji i szkodzeniu Polkom. Wybrali więc półśrodek: zabijać dzieci i truć matki wolno legalnie, tyle, że na receptę.

Ellaone ma jednak ograniczone działanie – zabija dziecko do kilku dni po poczęciu. Aby zamordować starsze dzieci trzeba użyć innych tabletek, które, choć nielegalne, powszechnie dostępne są w Polsce.

W największych polskojęzycznych mediach oraz na portalach społecznościowych szeroko reklamowane są nielegalne pigułki poronne, którymi handlują zorganizowane grupy przestępcze, nakłaniające Polki do aborcji. Za ich pomocą można dokonywać nawet aborcji na dzieciach w 5 miesiącu ich życia. Reklamy tych morderczych środków są niemal wszędzie, a liderki aborcyjnej mafii publicznie chwaliły się swoim nielegalnym procederem nawet w Sejmie oraz na korytarzu sądu.

W rezultacie, każdego roku dochodzi w Polsce do kilkudziesięciu tysięcy aborcji z użyciem nielegalnych pigułek poronnych. Kolejne kilkadziesiąt tysięcy dzieci (lub więcej) jest zabijanych poprzez legalnie sprzedawane w Polsce środki, takie jak Ellaone.

Tak ogromna jest skala pigułkowej aborcji w Polsce. Dziesiątki tysięcy ofiar z maleńkich, bezbronnych dzieci rocznie. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę rząd RP, który to wszystko toleruje, zezwalając na handel pigułkami śmierci w aptekach i przymykając oko na przestępczą działalność mafii aborcyjnej. Od życia polskich dzieci dla polityków ważniejsze są wyniki sondaży oraz „spokój społeczny”, czyli niepodejmowanie tematu ograniczenia aborcji w przestrzeni publicznej. To jednak nie wszystko.

Wiele z setek tysięcy młodych dziewcząt i dorosłych kobiet, które zażyły pigułkę, będzie miało w przyszłości raka piersi, udar mózgu, zakrzepicę, depresję oraz inne, poważne problemy zdrowotne i duchowe. Takie są, oprócz wywołania poronienia i zamordowania dziecka, efekty i konsekwencje stosowania „leków” dostępnych w polskich aptekach oraz u nielegalnych handlarzy. Oczywiście pigułka niczego nie „leczy”, ponieważ ciąża nie jest chorobą, ale nazywa się ją tak dla niepoznaki, aby rozmywać prawdę o aborcji i namawiać kolejne kobiety do zakupu tabletki.

Nasza Fundacja działa, aby powstrzymać koszmar mordowania poczętych dzieci i zakończyć handel pigułkami śmierci w Polsce. W ostatnich latach uruchomiliśmy kilka ogólnopolskich kampanii społecznych na ten temat, m.in. akcję „Stop biznesowi śmierci”, w ramach której domagaliśmy się wycofania śmiercionośnych tabletek z polskich aptek oraz pociągnięcia do odpowiedzialności przestępców handlujących nielegalnymi środkami poronnymi. Przeprowadziliśmy też kilka obywatelskich inicjatyw ustawodawczych, których celem było wprowadzenie w Polsce pełnej ochrony życia dla każdego dziecka (odrzuconych głównie głosami PiS i PO).

Przede wszystkim jednak prowadzimy w całym kraju akcje informacyjne i modlitewne, za pomocą których kształtujemy świadomość i sumienie naszego społeczeństwa. Odkłamujemy propagandę cywilizacji śmierci i ukazujemy, czym jest i jak wygląda aborcja, oraz jakie są jej skutki. Publicznie modlimy się także w intencji powstrzymania tego procederu w Polsce i na świecie.

Mamy świadectwa kobiet, które planowały aborcję, a nawet już kupiły pigułki poronne, ale w ostatniej chwili odstąpiły od zabicia swojego dziecka po zetknięciu się z akcjami naszej Fundacji. Każdego dnia docieramy do tysięcy osób, co przekłada się na wiele ocalonych dzieci oraz ich matek, a także całych rodzin.

Papież Jan Paweł II mówił, że naród, który zabija własne dzieci, jest narodem bez przyszłości. Nie da się budować przyszłości Polski tolerując masowe morderstwa na najmniejszych i najbardziej bezbronnych Polakach. Nie da się myśleć o przyszłości naszego społeczeństwa, przymykając oko na działalność zorganizowanych grup przestępczych oraz zezwalając na sprzedaż narzędzi zbrodni w aptekach. Nie da się zbudować zdrowych, stabilnych i odpowiedzialnych rodzin z jednostek indywidualistów i egoistów, zarażonych mentalnością cywilizacji śmierci.

Musimy dotrzeć do tysięcy kolejnych Polaków. Zwolennicy mordowania dzieci, korzystając z potężnego wsparcia medialnego oraz gigantycznych dotacji zagranicznych, rozpowszechniają aborcyjne pigułki po całym kraju i oswajają Polaków z aborcją. Niezbędna jest organizacja kolejnych, niezależnych akcji informacyjnych na ulicach naszych miast, z pomocą bannerów, billboardów, plakatów, megafonów, furgonetek i przyczep.

Proaborcyjne media, największe w Polsce, poprzez telewizję, Internet, gazety i radio każdego dnia docierają do milionów Polaków przekonując, że aborcja jest OK i namawiając do kupowania tabletek poronnych. Do ilu osób nam uda się dotrzeć? Ile dzieci i matek uda się ocalić? To zależy tylko od naszego zaangażowania. W ostatnim czasie przeprowadziliśmy akcje m.in. w Legnicy, Wieliczce, Olkuszu, Mielcu, Łodzi, Opolu, Poznaniu, Kielcach, Zielonej Górze, Bochni, Elblągu, Warszawie, Krakowie i Gdańsku. W najbliższych dniach chcemy zorganizować podobne działania w kolejnych miejscowościach, a także wywiesić nowe, wielkoformatowe billboardy i przeprowadzić jazdy furgonetek. Potrzebujemy na ten cel ok. 11 000 zł.

Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o przekazanie 35 zł, 70 zł, 140 zł, lub dowolnej innej kwoty, aby przeprowadzić w kolejnych miastach Polski akcje informacyjne i modlitewne, ostrzegające nasze społeczeństwo przed pigułkami poronnymi i straszliwymi skutkami ich zażywania.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro – Prawo do życia
ul. J. I. Kraszewskiego 27/22, 05-800 Pruszków
Dla przelewów zagranicznych – Kod BIC Swift: INGBPLPW

Aborcyjna mentalność coraz bardziej zakorzenia się w umysłach Polaków. Potrzeba wiele pracy, akcji, kontaktów, rozmów i modlitwy, aby ją powstrzymać i uodpornić nasz naród na propagandę cywilizacji śmierci.

W tym celu istnieje nasza Fundacja – głosimy prawdę o aborcji, która ratuje życie i kształtuje świadomość. Działamy tylko dzięki stałej i regularnej pomocy naszych Darczyńców, których wsparcie umożliwia nam docieranie do osób nieświadomych tego, czym jest aborcja i jakie są jej skutki. Dlatego raz jeszcze proszę Państwa o wsparcie naszych kampanii w kolejnych miastach Polski.

Serdecznie Państwa pozdrawiam,

kinga malecka prybylo

...

Więcej interesujących treści

Społeczne skutki „katolicyzmu otwartego”

Nie od dziś wiadomo, że idee mają konsekwencje. Warto przyjrzeć się skutkom realizacji idei „katolicyzmu otwartego”. Będzie to tym łatwiejsze, że realizacja tej idei trwa

4 grzechy ciężkie wpisane w in vitro

Zapłodnienie in vitro, będące jeszcze 10 lat temu „gorącym tematem” ze względu na niemoralność tej praktyki, obecnie zdaje się nie być w ogóle omawiane. Warto

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN