List do Prokuratury w Świdnicy i komendy powiatowej policji w Ząbkowicach Śląskich

Publikujemy list, który wysłaliśmy do Prokuratury Rejonowej oraz Okręgowej w Świdnicy i do komendy powiatowej Policji w Świdnicy.

Kilka dni temu w oczyszczalni ścieków w Ząbkowicach Śląskich dokonano makabrycznego odkrycia zwłok dziecka. Z relacji medialnych wiemy, że sprawą zajmują się Prokuratura Rejonowa w Świdnicy i Komenda Powiatowa Policji w Ząbkowicach Śląskich, które poszukują informacji na temat matki dziecka i ewentualnych świadków zdarzenia. Jako fundacja, która zajmuje się kwestią aborcji, w tym również aborcji pigułkowych, jesteśmy przekonani, że znalezione w Ząbkowicach dziecko może być ofiarą nielegalnej aborcji tabletkami poronnymi.

W Polsce jawnie działają przestępcy aborcyjni, którzy organizowaniem tego procederu chwalą się w mediach tradycyjnych i społecznościowych. Największą tego typu grupą jest „aborcyjny dream team”, który tworzą Natalia Broniarczyk, Karolina Więckiewicz i Justyna Wydrzyńska. Jedynie na portalu Facebook mają 90 tys. obserwujących, a na portalu Tik Tok, z którego korzystają głównie nastolatki, mają 30 tys. obserwujących.

„Aborcyjny dream team” przyznaje się publicznie do pomocnictwa w kilku tysiącach nielegalnych aborcji tabletkami rocznie. Jedna z ich liderek powiedziała w wywiadzie: „pomogłyśmy przy dwóch tysiącach aborcji i nikt nas nie ściga”. Sądzimy, że te liczby są znacznie zaniżone.

Co więcej, na stronie „aborcyjnego dream teamu” został opublikowany „poradnik” o tym, co można zrobić ze zwłokami dziecka po późnej aborcji pigułkowej. Padają tam stwierdzenia, że płód można „spuścić w toalecie, zakopać w ogródku lub wyrzucić do śmieci”.
https://stronazycia.pl/przestepcy-aborcyjni-radza/
https://aborcyjnydreamteam.pl/2020/04/aborcja-domowa-w-drugim-trymestrze/

Przesyłamy Państwu również nasz przewodnik „Jak rozmawiać o aborcji”, gdzie bardziej szczegółowo opisana jest skala tego procederu i konsekwencje związane z nielegalnymi aborcjami pigułkowymi w Polsce.

Fundacja Pro-Prawo do Życia

Uważasz, że to ważne? Udostępnij znajomym:

Więcej interesujących treści

Napad na uczestników różańca w Elblągu!

Kat w szpitalu na Brochowie?

20 lat kliniki Bocian, czyli setki tysięcy dzieci zabitych w fazie embrionalnej

Terminator do wynajęcia, czyli o lekarzach kursujących po różnych placówkach

Irlandia zabija już 1 na 6 dzieci

Homoseksualna para pozywa surogatkę

Wesprzyj działania Fundacji!

Możemy dalej działac tylko dzięki pomocy ludzi dobrej woli. Liczymy na Ciebie. Każda złotówka, która trafia do naszej Fundacji jest wykorzystywana na walkę z cywilizacją śmierci. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne – wspomóż nas chociaż drobnym datkiem!

. PLN
. PLN

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667

Fundacja Pro – Prawo do życia,
ul. J. I. Kraszewskiego 27/22,
05-800 Pruszków

Dla przelewów zagranicznych:
IBAN PL79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Kod BIC Swift: INGBPLPW

Prosimy o podanie w tytule wpłaty także adresu e-mail.

Wesprzyj nasze akcje: