List do Prokuratury w Świdnicy i komendy powiatowej policji w Ząbkowicach Śląskich

Publikujemy list, który wysłaliśmy do Prokuratury Rejonowej oraz Okręgowej w Świdnicy i do komendy powiatowej Policji w Świdnicy.

Kilka dni temu w oczyszczalni ścieków w Ząbkowicach Śląskich dokonano makabrycznego odkrycia zwłok dziecka. Z relacji medialnych wiemy, że sprawą zajmują się Prokuratura Rejonowa w Świdnicy i Komenda Powiatowa Policji w Ząbkowicach Śląskich, które poszukują informacji na temat matki dziecka i ewentualnych świadków zdarzenia. Jako fundacja, która zajmuje się kwestią aborcji, w tym również aborcji pigułkowych, jesteśmy przekonani, że znalezione w Ząbkowicach dziecko może być ofiarą nielegalnej aborcji tabletkami poronnymi.

W Polsce jawnie działają przestępcy aborcyjni, którzy organizowaniem tego procederu chwalą się w mediach tradycyjnych i społecznościowych. Największą tego typu grupą jest „aborcyjny dream team”, który tworzą Natalia Broniarczyk, Karolina Więckiewicz i Justyna Wydrzyńska. Jedynie na portalu Facebook mają 90 tys. obserwujących, a na portalu Tik Tok, z którego korzystają głównie nastolatki, mają 30 tys. obserwujących.

„Aborcyjny dream team” przyznaje się publicznie do pomocnictwa w kilku tysiącach nielegalnych aborcji tabletkami rocznie. Jedna z ich liderek powiedziała w wywiadzie: „pomogłyśmy przy dwóch tysiącach aborcji i nikt nas nie ściga”. Sądzimy, że te liczby są znacznie zaniżone.

Co więcej, na stronie „aborcyjnego dream teamu” został opublikowany „poradnik” o tym, co można zrobić ze zwłokami dziecka po późnej aborcji pigułkowej. Padają tam stwierdzenia, że płód można „spuścić w toalecie, zakopać w ogródku lub wyrzucić do śmieci”.
https://stronazycia.pl/przestepcy-aborcyjni-radza/
https://aborcyjnydreamteam.pl/2020/04/aborcja-domowa-w-drugim-trymestrze/

Przesyłamy Państwu również nasz przewodnik „Jak rozmawiać o aborcji”, gdzie bardziej szczegółowo opisana jest skala tego procederu i konsekwencje związane z nielegalnymi aborcjami pigułkowymi w Polsce.

Fundacja Pro-Prawo do Życia

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN