Szukaj
Close this search box.

Lewica chce aborcji Boga

Boże Narodzenie bez Boga? Jakkolwiek absurdalnie to nie brzmi, staje się to faktem. Jednak w Europie Zachodniej idą zdecydowanie dalej.

W państwach postępowych wspominanie o Bogu będzie zakazane, edukacja seksualna będzie obowiązkowa, a każdy (bez ograniczenia płci) będzie miał prawo do aborcji. Tego domagali się kontrdemonstranci tegorocznego marszu dla życia w Berlinie, którzy krzyczeli: „gdyby Maryja abortowała, to nie mielibyśmy z wami problemu” i „bez Boga, bez państwa, bez patriarchatu”.

W Polsce również mamy wielu przedstawicieli tej ideologii. Jedną z nich jest warszawska radna Agata Diduszko-Zyglewska, hołubiona przez probarocyjny portal oko.press za jej antyklerykalizm.

W programie „Tak jest” emitowanym w TVN24 skarżyła się na religijny charakter wigilii w ratuszu:

Rytuał religijny, należący do konkretnej religii, rzeczywiście tam była modlitwa i odczytywanie Ewangelii. Odprawianie takich rytuałów przez władze publiczne stoi w sprzeczności z artykułem 25. Konstytucji, który mówi, że władze muszą być bezstronne w sprawach religijnych, światopoglądowych i filozoficznych” – mówiła radna Agata Diduszko – Zyglewska.

Laickie obchody wigilijne są już normą w krajach Europy Zachodniej. W przemówieniach politycy często życzą wesołego święta, zamiast Bożego Narodzenia. Podobnie wygląda to w Czechach, gdzie ok. 90% mieszkańców deklaruje się jako ateiści. Boże Narodzenie świętują, ale brakuje w nim już miejsca dla Boga.

Właśnie takie święta Bożego Narodzenia i taką rzeczywistość planują też w Polsce przeforsować lewicowe środowiska. W katolickiej do niedawna Irlandii już im się prawie udało…

Źródło:

https://www.pch24.pl/odlot-feministki–spotkanie-oplatkowe-nazwala-niezgodnym-z-konstytucja-rytualem-religijnym,64976,i.html

...

Więcej interesujących treści

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN