Szukaj
Close this search box.

Leszno przeciw pedofilii!

DSC04573Zbiórki podpisów pod projektem "Stop pedofilii" prowadzone były w całej Polsce!

DSC04573Zbiórki podpisów pod projektem „Stop pedofilii” prowadzone były w całej Polsce!

W niedzielę 22.06 od godziny 7:00 do godziny 21:00 w Lesznie odbyła się zbiórka podpisów kampanii „Stop pedofilii” w parafiach św. Krzyża, św. Jana, św. Kazimierza oraz na Festynie Rodzinnym zorganizowanym przez parafię św. Krzyża w Lesznie. Zbiórka miała na celu wsparcie sprzeciwu wobec deprawowania dzieci już w wieku przedszkolnym oraz szkolnym.

Przed każdą mszą św. oraz na festynie rozdawaliśmy ulotki. Dzięki pomocy osób z grup duszpasterskich i KSM­u można było dotrzeć do znacznie większej ilości osób i co za tym idzie, zebrać większą ilość podpisów. Pomoc była nieoceniona!

Łącznie ze zbiórkami po Mszach Świętych również z poprzedniej niedzieli zebraliśmy ok 850 podpisów.

Nie obyło się również bez okazywania przez niektórych przechodniów poparcia dla grup LGBT i niechęci do złożenia swojego podpisu. Jak również obojętności spowodowanej niewiedzą na ten temat.

Mamy nadzieję, że poprzez przekazywanie ulotek i słowne uświadamianie o gender że wiele osób zmieniało swoje nastawienie do tego co pod niewinnymi nazwami tolerancji próbuje wedrzeć się do placówek wychowawczych.

 

{flike}

...

Więcej interesujących treści

Raport: Tak się uśmierca nienarodzonych na świecie

Charlotte Lozier Institute opublikował cykliczny raport „Gestational Limits on Abortion in the United States Compared to International Norms (April 2024)” dotyczący problemu aborcji. Jest on

pikieta rzeszow

Relacja z Rzeszowa – był to czas szczególny

16.05.2024. Kolejny czwartek, najzwyklejszy dzień tygodnia. Przechodnie idą na zakupy, uczniowie wracają z egzaminów maturalnych, kierowcy spieszą się, by dotrzeć na czas do swoich destynacji.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN