Leszno przeciw pedofilii!

DSC04573Zbiórki podpisów pod projektem "Stop pedofilii" prowadzone były w całej Polsce!

DSC04573Zbiórki podpisów pod projektem “Stop pedofilii” prowadzone były w całej Polsce!

W niedzielę 22.06 od godziny 7:00 do godziny 21:00 w Lesznie odbyła się zbiórka podpisów kampanii “Stop pedofilii” w parafiach św. Krzyża, św. Jana, św. Kazimierza oraz na Festynie Rodzinnym zorganizowanym przez parafię św. Krzyża w Lesznie. Zbiórka miała na celu wsparcie sprzeciwu wobec deprawowania dzieci już w wieku przedszkolnym oraz szkolnym.

Przed każdą mszą św. oraz na festynie rozdawaliśmy ulotki. Dzięki pomocy osób z grup duszpasterskich i KSM­u można było dotrzeć do znacznie większej ilości osób i co za tym idzie, zebrać większą ilość podpisów. Pomoc była nieoceniona!

Łącznie ze zbiórkami po Mszach Świętych również z poprzedniej niedzieli zebraliśmy ok 850 podpisów.

Nie obyło się również bez okazywania przez niektórych przechodniów poparcia dla grup LGBT i niechęci do złożenia swojego podpisu. Jak również obojętności spowodowanej niewiedzą na ten temat.

Mamy nadzieję, że poprzez przekazywanie ulotek i słowne uświadamianie o gender że wiele osób zmieniało swoje nastawienie do tego co pod niewinnymi nazwami tolerancji próbuje wedrzeć się do placówek wychowawczych.

 

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN