„Lesbijki też uprawiają seks z mężczyznami i dlatego potrzebują aborcji”

Aborcjonistki na swoim koncie na Facebooku zamieściły wpis, który nie tylko promuje barbarzyństwo aborcji i jest wbrew logice, ale poprzez to także dobrze demaskuje absurdy ideologii LGBT.

Lesbijki też mają aborcje. Mają seks nie tylko z kobietami cispłciowymi (czyli bez zaburzeń tożsamości płciowej – przyp. redakcji), ale także z transkobietami, z którymi mogą zachodzić w ciąże. Wiele osób trans nie przechodzi operacji narządów płciowych”.

Dalszy ciąg wpisu jest jeszcze ciekawszy…

Orientacja seksualna jednak nie musi być tożsama z praktykami seksualnymi. Lesbijki mogą mieć dobrowolny seks z cis mężczyznami. Doświadczają również przemocy seksualnej ze strony cis mężczyzn. Lesbijki zachodzą w ciąże. I mogą decydować o tym, żeby mieć aborcje. Potrzebują do niej dostępu.”

Wpis jest mniej więcej na tym samym poziomie, co popularna wypowiedź prof. Płatek, która stwierdziła, że w związkach jednopłciowych rodzi się co najmniej tyle samo dzieci, a często więcej, niż w związkach różnopłciowych.

Właśnie takie „kwiatki” powstają, kiedy barbarzyńskie myślenie aborcyjne spotka się z ideologią gender i LGBT. A ci, którzy twierdzą, że to bzdury, są uznawani za „ciemnogród, homofobów i antypostęp”. Aborcjoniści mają jeden cel – promować zabijanie nienarodzonych dzieci zawsze i wszędzie, nawet w najbardziej nieprawdopodobnych sytuacjach.

Źródło: https://www.facebook.com/...=3&theater

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN