Lekarzu, otwórz oczy! – pikieta

nie widze nie slyszeZapraszamy w sobotę 9 marca 2013 o godz. 9:00 na pikietę przed Centrum Expo XXI na ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. W tym czasie odbywać się tam będzie sympozjum naukowe "Problemy z prokreacją jak sobie z tym radzić", którego współpatronem jest prof. Dębski, ordynator Oddziału Położniczo-Ginekologicznego Szpitala Bielańskiego. Prof. Dębski wielokrotnie dał wyraz swojemu poparciu dla mordowania nienarodzonych dzieci i przyznał, że na jego oddziale dokonuje się aborcji na chorych i upośledzonych dzieciach.

nie widze nie slyszeZapraszamy w sobotę 9 marca 2013 o godz. 9:00 na pikietę przed Centrum Expo XXI na ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. W tym czasie odbywać się tam będzie sympozjum naukowe „Problemy z prokreacją jak sobie z tym radzić”, którego współpatronem jest prof. Dębski, ordynator Oddziału Położniczo-Ginekologicznego Szpitala Bielańskiego. Prof. Dębski wielokrotnie dał wyraz swojemu poparciu dla mordowania nienarodzonych dzieci i przyznał, że na jego oddziale dokonuje się aborcji na chorych i upośledzonych dzieciach.

Naszą pikietą chcemy zwrócić uwagę środowiska lekarskiego na to, że życie ludzkie zaczyna się od poczęcia, a aborcja jest okrutnym morderstwem dokonywanym na bezbronnym człowieku.

{flike}

...

Więcej interesujących treści

polskie towarzystwo ginekologów i położników

Ginekolog = Terminator?

Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników wydało rekomendacje w sprawie zabijania dzieci przed narodzeniem. Chodzi między innymi o bałagan prawny, wywołany jeszcze przez poprzednią partię rządzącą,

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN