Lekarzu, otwórz oczy! – pikieta

nie widze nie slyszeZapraszamy w sobotę 9 marca 2013 o godz. 9:00 na pikietę przed Centrum Expo XXI na ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. W tym czasie odbywać się tam będzie sympozjum naukowe "Problemy z prokreacją jak sobie z tym radzić", którego współpatronem jest prof. Dębski, ordynator Oddziału Położniczo-Ginekologicznego Szpitala Bielańskiego. Prof. Dębski wielokrotnie dał wyraz swojemu poparciu dla mordowania nienarodzonych dzieci i przyznał, że na jego oddziale dokonuje się aborcji na chorych i upośledzonych dzieciach.

nie widze nie slyszeZapraszamy w sobotę 9 marca 2013 o godz. 9:00 na pikietę przed Centrum Expo XXI na ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. W tym czasie odbywać się tam będzie sympozjum naukowe “Problemy z prokreacją jak sobie z tym radzić”, którego współpatronem jest prof. Dębski, ordynator Oddziału Położniczo-Ginekologicznego Szpitala Bielańskiego. Prof. Dębski wielokrotnie dał wyraz swojemu poparciu dla mordowania nienarodzonych dzieci i przyznał, że na jego oddziale dokonuje się aborcji na chorych i upośledzonych dzieciach.

Naszą pikietą chcemy zwrócić uwagę środowiska lekarskiego na to, że życie ludzkie zaczyna się od poczęcia, a aborcja jest okrutnym morderstwem dokonywanym na bezbronnym człowieku.

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN