Szukaj
Close this search box.

Lekarz z Władysławowa usiłował zamordować dziecko! Na szczęście usłyszy zarzuty

Aborcjoniści często kłamią twierdząc, że aborcja jest bezpiecznym zabiegiem. Pomijają jednak fakt, że za każdym razem ginie w niej człowiek, trudno więc mówić o bezpieczeństwie. Poza tym każdy kto zapoznał się z wyznaniami aborterów oraz pozycjami książkowymi, jak "Pieniądze splamione krwią" Carol Everett, wie, jak bardzo statystyki są fałszowane,

Aborcjoniści często kłamią twierdząc, że aborcja jest bezpiecznym zabiegiem. Pomijają jednak fakt, że za każdym razem ginie w niej człowiek, trudno więc mówić o bezpieczeństwie. Poza tym każdy kto zapoznał się z wyznaniami aborterów oraz pozycjami książkowymi, jak „Pieniądze splamione krwią” Carol Everett, wie, jak bardzo statystyki są fałszowane, a kobiety zostawiane same sobie, z groźnymi nieraz komplikacjami.

Przekonała się o tym kobieta, której Tomasz K., ginekolog z Władysławowa zaoferował aborcję. Podczas dokonywania zabójstwa, lekarz przebił kobiecie ścianę macicy oraz jelito cienkie i grube, co spowodowało krwawienie wewnętrzne. Kobieta mimo komplikacji przeżyła, choć nie wiadomo, jaki jest jej stan zdrowia. Nie wiadomo również czy przeżyło jej nienarodzone dziecko.

Na szczęście, rzeźnikowi z Władysławowa postawiono już zarzuty. Wiemy bowiem, że policja i prokuratura odmawiają najczęściej ścigania przypadków sprzedawania środków poronnych i śledzenia ogłoszeń o dokonywaniu aborcji. „Lekarz” odpowie również za próbę fałszowania dokumentacji medycznej, gdyż w kartę wpisał pomoc w postępującym poronieniu, a po ujawnieniu przestępstwa usunął dokumentację medyczną pacjentki.

Granica się przesuwa. Jeśli zezwalamy na mordowanie dzieci z „wyjątków aborcyjnych”, takie incydenty będą zdarzać się coraz częściej. Ograniczyć nielegalne aborcje można więc jedynie, zakazując ich całkowicie.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/10/Karolina-Jurkowska.jpg[/author_image] [author_info]Karolina Jurkowska – wolontariuszka w Fundacji Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

Wyrok

KOMENTARZ DO WYROKU

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN