Lęk przed prawdą prowadzi do agresji – akcja we Wrocławiu

W sobotę, 6 października, ulicami Wrocławia przeszła propedofilska i proaborcyjna homoparada. Aby utrudnić zalew bezeceństw, przygotowaliśmy szereg działań: W czwartek, 4 października, przeprowadziliśmy półtoragodzinną pikietę Stop Pedofilii w rynku. Podczas zgromadzenia środowiska LGBT próbowały zakłócić nasz przekaz, zasłaniając nas kartkami.

W sobotę, 6 października, ulicami Wrocławia przeszła propedofilska i proaborcyjna homoparada. Aby utrudnić zalew bezeceństw, przygotowaliśmy szereg działań:

W czwartek, 4 października, przeprowadziliśmy półtoragodzinną pikietę Stop Pedofilii w rynku. Podczas zgromadzenia środowiska LGBT próbowały zakłócić nasz przekaz, zasłaniając nas kartkami. Na argumenty o demoralizującej edukacji seksualnej zastosowali krzyki, a jeden z kontrmanifestantów posunął się nawet do fizycznego ataku i oplucia.

Po Wrocławiu przez 2 tygodnie jeździło auto z przyczepką, informując o związku homoseksualizmu z pedofilią. Jak bardzo przeszkadzało ono pederastom, przekonaliśmy się dzień przed homomarszem. W piątek 5 października ok. 15.40 na ul. św. Katarzyny dwóch zamaskowanych bandytów zaatakowało stojące w korku auto. Bandyci złamali megafon i pomazali sprayem przyczepkę. Na szczęście kierowcy udało się odjechać. Ta sytuacja mogła się zakończyć zdemolowaniem auta. Atak prawdopodobnie był na zlecenie, bandyci musieli wcześniej nas śledzić, byli dobrze przygotowani. Całość zajścia udało się nagrać.

Na sobotę 6 października przygotowaliśmy marsz za homoparadą. Chcieliśmy osiągnąć dwa cele: nadprzyrodzony – za pomocą modlitw i pieśni wynagrodzić Panu Bogu za propagowane zgorszenie oraz przyrodzony – poprzez działanie na rozum ludzki uświadomić mieszkańców Wrocławia o nierozłącznych powiazaniach homosekalizmu z pedofilią. W tym celu użyliśmy merytorycznych przemówień, dużych informacyjnych plakatów oraz nagrań odtwarzanych z megafonu. Nasz marsz rozpoczął się i zakończył przy homoparadzie. Przeszliśmy przez całe miasto, każdy kto widział homoparadę, mógł za chwilę zapoznać się z patologiami jaka niesie ideologia LGBT.

Szczególne wyrazy podziękowania należą się ks. Łukaszowi Szydłowskiemu za prowadzenie modlitwy, współorganizatorom: Krucjacie Młodych Wrocław, MW Wrocław i ONR Wrocław. Na podkreślenie zasługuje profesjonalne i zdyscyplinowane zachowanie wszystkich uczestników kontrmarszu.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/08/Adam-Brawata.jpg[/author_image] [author_info]Adam Brawata – koordynator regionalny w Fundacji Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN