Szukaj
Close this search box.

Kursy dla proliferów – kolejne edycje już w czerwcu!

kurs czerwiecFundacja Pro-prawo do życia organizuje kolejny już kurs dla osób, które chcą działać w obronie życia. Jak pokazują badania CBOS z 2011 roku 86% Polaków sprzeciwia się aborcji. Wielu z tych ludzi pragnie aktywnie wspierać ochronę nienarodzonych, ale nie wie do końca, jak to robić skutecznie, a szczególnie - jak może działać w swoim regionie.

kurs czerwiecFundacja Pro-prawo do życia organizuje kolejny już kurs dla osób, które chcą działać w obronie życia. Jak pokazują badania CBOS z 2011 roku 86% Polaków sprzeciwia się aborcji. Wielu z tych ludzi pragnie aktywnie wspierać ochronę nienarodzonych, ale nie wie do końca, jak to robić skutecznie, a szczególnie – jak może działać w swoim regionie.

Działalność naszej fundacji od lat wpływa znacząco na zmianę opinii publicznej. Chcemy się tą wiedzą dzielić, bo im więcej osób się zaangażuje, tym lepsze osiągniemy efekty. Zapraszamy na kurs!

W czerwcu dwie kolejne edycje:

22 czerwca – Garwolin

29 czerwca – Warszawa

Ochrona niewinnych dzieci przed morderstwem jest priorytetem. Jeśli chcesz pojechać na kurs napisz na: kurs@proprawodozycia.pl

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN