Kursy dla prolajferów w Łodzi i Malborku już w grudniu!

dlonie razemJeżeli mieszkasz w okolicy Malborka bądź Łodzi, a chcesz aktywnie włączyć się w ochronę życia poczętego, zapisz się na kurs dla prolajferów! Nasza Fundacja organizuje te kursy w całej Polsce, aby pokazywać jak skutecznie bronić życia. Podczas warsztatów dowiecie się m.in. jak zorganizować wystawę czy pikietę, zaporoponujemy Wam również różne formy włącznia się w akcje Fundacji. "Do tryumfu zła potrzeba tylko, aby dobrzy ludzie nic nie robili."

dlonie razemJeżeli mieszkasz w okolicy Malborka bądź Łodzi, a chcesz aktywnie włączyć się w ochronę życia poczętego, zapisz się na kurs dla prolajferów! Nasza Fundacja organizuje te kursy w całej Polsce, aby pokazywać jak skutecznie bronić życia. Podczas warsztatów dowiecie się m.in. jak zorganizować wystawę czy pikietę, zaporoponujemy Wam również różne formy włącznia się w akcje Fundacji. “Do tryumfu zła potrzeba tylko, aby dobrzy ludzie nic nie robili.”
Kurs dla prolajferów odbędzie się w Łodzi w dniu 14 grudnia br., a w Malborku w dniu 21 grudnia br. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: kurs@proprawodozycia.pl

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN