Szukaj
Close this search box.

Kursy dla prolajferów w Łodzi i Malborku już w grudniu!

dlonie razemJeżeli mieszkasz w okolicy Malborka bądź Łodzi, a chcesz aktywnie włączyć się w ochronę życia poczętego, zapisz się na kurs dla prolajferów! Nasza Fundacja organizuje te kursy w całej Polsce, aby pokazywać jak skutecznie bronić życia. Podczas warsztatów dowiecie się m.in. jak zorganizować wystawę czy pikietę, zaporoponujemy Wam również różne formy włącznia się w akcje Fundacji. "Do tryumfu zła potrzeba tylko, aby dobrzy ludzie nic nie robili."

dlonie razemJeżeli mieszkasz w okolicy Malborka bądź Łodzi, a chcesz aktywnie włączyć się w ochronę życia poczętego, zapisz się na kurs dla prolajferów! Nasza Fundacja organizuje te kursy w całej Polsce, aby pokazywać jak skutecznie bronić życia. Podczas warsztatów dowiecie się m.in. jak zorganizować wystawę czy pikietę, zaporoponujemy Wam również różne formy włącznia się w akcje Fundacji. „Do tryumfu zła potrzeba tylko, aby dobrzy ludzie nic nie robili.”
Kurs dla prolajferów odbędzie się w Łodzi w dniu 14 grudnia br., a w Malborku w dniu 21 grudnia br. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: kurs@proprawodozycia.pl

{flike}

...

Więcej interesujących treści

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN