Kurs dla prolajferów – III edycja już w sierpniu!

kurs3edycjaW dniach 22-23 września 2012 roku Fundacja Pro-prawo do życia organizuje trzeci już kurs dla osób, które chcą działać w obronie życia. Jak pokazują badania CBOS z 2011 roku 86% Polaków sprzeciwia się aborcji. Wielu z tych ludzi pragnie aktywnie wspierać ochronę nienarodzonych, ale nie wie do końca, jak to robić skutecznie, a szczególnie - jak może działać w swoim regionie.
Działalność naszej fundacji od lat wpływa znacząco na zmianę opinii publicznej. Chcemy się tą wiedzą dzielić, bo im więcej osób się zaangażuje, tym lepsze osiągniemy efekty.

kurs3edycjaW dniach 22-23 września 2012 roku Fundacja Pro-prawo do życia organizuje trzeci już kurs dla osób, które chcą działać w obronie życia. Jak pokazują badania CBOS z 2011 roku 86% Polaków sprzeciwia się aborcji. Wielu z tych ludzi pragnie aktywnie wspierać ochronę nienarodzonych, ale nie wie do końca, jak to robić skutecznie, a szczególnie – jak może działać w swoim regionie.
Działalność naszej fundacji od lat wpływa znacząco na zmianę opinii publicznej. Chcemy się tą wiedzą dzielić, bo im więcej osób się zaangażuje, tym lepsze osiągniemy efekty.

Ochrona niewinnych dzieci przed morderstwem jest priorytetem.

Jeśli chcesz się włączyć w nasze akcje napisz do nas na: kurs@proprawodozycia.pl

Kurs odbędzie się w Warszawie w dniach 22-23 września 2012 roku.

Relacje z poprzednich edycji dostępne na naszej stronie:

https://proprawodozycia.pl/index.php/56-kurs-dla-prolajferow

https://proprawodozycia.pl/index.php/260-lider-ratuje-zycie-relacja-z-weekendowego-kursu

Zapraszamy na kurs!

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN