Szukaj
Close this search box.

Kurs dla proliferów w Krakowie

kurs krakowW sobotę 16. marca 2013 r. odbędzie się w Krakowie kurs koordynatorów Fundacji Pro - prawo do życia. Wszyscy uczestnicy będą mieli okazję poznać metody skutecznego oddziaływania pro-life, zapoznać się z działalnością Fundacji i czynnie włączyć się w prowadzone przez nią projekty.

kurs krakowW sobotę 16. marca 2013 r. odbędzie się w Krakowie kurs koordynatorów Fundacji Pro – prawo do życia. Wszyscy uczestnicy będą mieli okazję poznać metody skutecznego oddziaływania pro-life, zapoznać się z działalnością Fundacji i czynnie włączyć się w prowadzone przez nią projekty.

Zostało kilka wolnych miejsc!

Masz dość tego co dzieje się wokół Ciebie? Chcesz przestać narzekać i zacząć zmieniać swoje otoczenie na lepsze? To niepowtarzalna okazja by zacząć działać! Czekamy!

Zgłoszenia (zawierające: Imię i nazwisko, e-mail, telefon) prosimy możliwie najszybciej przesyłać na adres: adam.kulpinski@proprawodozycia.pl

{flike}

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN