Szukaj
Close this search box.

Kurs dla proliferów. V edycja w lutym 2013!

szkolenie22013W dniach 2-3 lutego 2013 roku Fundacja Pro-prawo do życia organizuje piąty już kurs dla osób, które chcą działać w obronie życia. Jak pokazują badania CBOS z 2011 roku 86% Polaków sprzeciwia się aborcji. Wielu z tych ludzi pragnie aktywnie wspierać ochronę nienarodzonych, ale nie wie do końca, jak to robić skutecznie, a szczególnie - jak może działać w swoim regionie.

szkolenie22013W dniach 2-3 lutego 2013 roku Fundacja Pro-prawo do życia organizuje piąty już kurs dla osób, które chcą działać w obronie życia. Jak pokazują badania CBOS z 2011 roku 86% Polaków sprzeciwia się aborcji. Wielu z tych ludzi pragnie aktywnie wspierać ochronę nienarodzonych, ale nie wie do końca, jak to robić skutecznie, a szczególnie – jak może działać w swoim regionie.

Działalność naszej fundacji od lat wpływa znacząco na zmianę opinii publicznej. Chcemy się tą wiedzą dzielić, bo im więcej osób się zaangażuje, tym lepsze osiągniemy efekty.

Ochrona niewinnych dzieci przed morderstwem jest priorytetem.

Jeśli chcesz się włączyć w nasze akcje napisz do nas na: kurs@proprawodozycia.pl

Kurs odbędzie się w Warszawie w dniach 2-3 lutego 2013 roku.

Relacje z poprzednich edycji dostępne na naszej stronie:

https://proprawodozycia.pl/index.php/56-kurs-dla-prolajferow

https://proprawodozycia.pl/index.php/260-lider-ratuje-zycie-relacja-z-weekendowego-kursu

http://www.proprawodozycia.pl/index.php/434-kolejny-kurs-dla-prolajferow-za-nami-czekamy-na-kolejnych-chetnych-do-ratowania-dzieci

Zapraszamy na kurs!

{flike}

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN