Szukaj
Close this search box.

Kurs dla obrońców życia w Pabianicach

5 listopada 2016 r. odbył się kolejny kurs dla obrońców życia w Pabianicach. Było to zaledwie miesiąc po ostatnim szkoleniu w tej samej miejscowości. Coraz więcej mieszkańców Pabianic interesuje się tematami związanymi z obroną życia ludzkiego. Poproszono nas więc, aby zorganizować kolejny kurs.

5 listopada 2016 r. odbył się kolejny kurs dla obrońców życia w Pabianicach. Było to zaledwie miesiąc po ostatnim szkoleniu w tej samej miejscowości.

Coraz więcej mieszkańców Pabianic interesuje się tematami związanymi z obroną życia ludzkiego. Poproszono nas więc, aby zorganizować kolejny kurs. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników, pokazaliśmy jak skutecznie stawać w obronie życia poczętego. Na koniec jedna z uczestniczek, która zamierzała kiedyś dokonać aborcji, dała poruszające świadectwo o wartości ludzkiego życia.

Kurs odbył się w bardzo serdecznej atmosferze. Znaczna większość uczestników zadeklarowała się, że na miarę swoich możliwości włączy się w działania na rzecz Fundacji Pro-Prawo do Życia.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/09/Jakub-Krawczyk.jpg[/author_image] [author_info]Jakub Krawczyk – Fundacja Pro – Prawo do Życia; koordynator regionalny na terenie Polska Centralna[/author_info] [/author]

Źródło zdjęć: Alicja Wajchert/Wspólnota Dobrego Pasterza w Pabianicach

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN