Szukaj
Close this search box.

Kto stoi za deprawacją uczniów w Gdańsku?

Do szkół w Gdańsku wprowadzono program tzw. edukacji seksualnej „zdrovve love” dla 15-latków, który jest pełen deprawacyjnych treści. Przypatrzyliśmy się temu, kto stoi za tymi materiałami. Jak łatwo się domyśleć, są to ludzie od lat promujący „różnorodność seksualną”.

Jedną z autorek materiałów wykorzystywanych podczas warsztatów jest Katarzyna Bojarska z Uniwersytetu Gdańskiego, która już 10 lat temu współpracowała z Kampanią Przeciwko Homofobii, którą kierował wówczas Robert Biedroń.

Prowadziła również poradnię zdrowia psychoseksualnego „bez tabu” głównie dla osób LGBT.

W 2012 od tej właśnie organizacji Bojarska otrzymała nagrodę tolerancji. W uzasadnieniu podano m.in.:

„Nagrodę przyznajemy Katarzynie Bojarskiej za odważne wprowadzanie kategorii queer do dyskursu naukowego polskiej psychologii, bezkompromisowość i dekonstruowanie sztywnych ram w jakich tematyka LGBT istnieje na polskich uniwersytetach (…)”

Z kolei w 2016 roku Katarzyna Bojarska była współautorką książki o zdrowiu psychicznym i seksualnym osób LGBT wydanej przez Kampanią Przeciwko Homofobii. Razem z KPH współtworzy również ogólnopolską sieć psychologów zajmujących się osobami LGBT (udziela rekomendacji).

Część materiałów użytych w prezentacji została użyczona przez grupę edukatorów seksualnych Ponton, czyli organizacji, która mocno wpiera środowiska homoseksualne i aborcyjne. Jedna z seksedukatorek Pontonu wprost przyznaje się do bycia poliamorystką, czyli posiadania kilku partnerów równocześnie.

Agresywna promocja homoseksualizmu wśród dzieci

Nic zatem dziwnego, że młodzież podczas warsztatów zdrovve love spotyka się z mocną promocją tęczowej ideologii. Dowiadują się m.in., że „osoby, które nie określają swojej płci lub seksualności w tradycyjny sposób, czasami opisują się lub są opisywane pojęciem queer (z ang. dziwny, osobliwy).

15-latkowie słyszą także, że ich własna orientacja została im wmówiona i może okazać się inna:

„ Heteronormatywność to domyślne przekonanie o tym, że ludzie i my sami jesteśmy heteroseksualni, do momentu aż nie okaże się, że jest inaczej. Wynika ono ze społecznych oczekiwań kształtowanych w procesie wychowania” – dowiadują się uczniowie.

Jak widać złudne jest przekonanie, że edukacja seksualna w zachodnim wydaniu jeszcze do Polski nie dotarła. Aby jej zakazać fundacja Pro – Prawo do Życia prowadzi zbiórkę podpisów pod projektem ustawy „stop pedofilii”, Włączyć się w akcję i dowiedzieć się więcej o inicjatywie można na stronie stoppedofilii.pl.

...

Więcej interesujących treści

mezczyzna

Jestem ojcem zabitego dziecka

Jestem ojcem martwego dziecka. Ostatnio codziennie to do mnie wraca, choć minęło już tyle lat.

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN