Szukaj
Close this search box.

Kto powinien zostać Herodem Roku 2023?

Przeżywamy właśnie czas Adwentu, który jest okresem czekania na narodziny Zbawiciela. Choć tak wielu na te narodziny czekało, nie wszyscy się z nich ucieszyli. Pycha i chęć władzy popchnęła Heroda do wymordowania mnóstwa maleńkich dzieci, które w jego oczach stały się zagrożeniem dla władzy.

Od tamtego wydarzenia minęły 2023 lata. Również i dziś nie wszystkie dzieci są mile widziane. Co roku aborcjoniści na całym świecie mordują kilkadziesiąt milionów dzieci przed narodzeniem. Za zgodą i akceptacją tych, którzy sprawują władzę, a nawet za ich zarządzeniem.

Jakie mają argumenty współcześni Herodowie? Niektórzy twierdzą, że są katolikami, ale to nie oznacza, że mogą zabronić komuś mordować. Pozostali wprost odczłowieczają nienarodzone dziecko. Jeszcze inni mówią, że robią to z „litości”, by nie męczyć człowieka jego własną niepełnosprawnością.

Kto z dzierżących jakąkolwiek władzę w Polsce powinien zostać Herodem Roku 2023? Również możesz wskazać swojego kandydata. Pokażmy odpowiedzialnych za śmierć tysięcy niewiniątek i wezwijmy ich do zmiany postępowania.

Fot. il. Guido Reni, Rzeź niewiniątek [1611] fot. Waltre manni, CC BY-SA 4.0

...

Więcej interesujących treści

Jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną?

Działacz Fundacji Pro-Prawo do Życia Bawer Aondo-Akaa mówi o tym, jak zostać odpowiedzialnym mężczyzną. Podkreśla przy tym znaczenie stawania w obronie słabszych. Dobrym przykładem są

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN