Szukaj
Close this search box.

Kto ma prawo żyć? Kto ma prawo mówić?

Feminiści płci wszelakiej wiele piszą i mówią (a nawet krzyczą) o prawach kobiet. Ostatnio mogliśmy się przekonać co mają na myśli w praktyce. Do Polski przyjechała Rebeka Kiessling. Miała wystąpić na kilku uniwersytetach. Kobieta na uniwersytecie wydaje się spełnieniem marzeń feministów. Jednak to właśnie oni podnieśli jazgot.

Feminiści płci wszelakiej wiele piszą i mówią (a nawet krzyczą) o prawach kobiet. Ostatnio mogliśmy się przekonać co mają na myśli w praktyce. Do Polski przyjechała Rebeka Kiessling. Miała wystąpić na kilku uniwersytetach. Kobieta na uniwersytecie wydaje się spełnieniem marzeń feministów. Jednak to właśnie oni podnieśli jazgot, aby wystąpień Rebeki Kiessling zakazać. Udało im się. Rektorzy kilku uniwersytetów, między innymi UW i UJ, odwołali zaplanowane wcześniej wystąpienia pani Kiessling. Oczywiście w imię tolerancji, ponieważ tolerować można tylko poglądy prowadzące do zabijania dzieci. Obrońcy życia nie zasługują na tolerancję.

Feministom (i rektorom) logiczne sprzeczności tej argumentacji nie przeszkadzają. Bezcelnie domagają się ograniczenia oczywistego prawa do głoszenia swoich poglądów kobiecie, dlatego że są sprzeczne z ich poglądami. Albowiem jedynym prawem kobiet, które interesuje współczesnych feministów, jest prawo do zabijania swoich dzieci. Jeśli nie robi tego z należytym entuzjazmem, zdaniem feministów traci wszelkie prawa. Rebeka Kiessling ma oprócz tego największą wadę. Została poczęta w wyniku gwałtu. Ktoś taki nie ma prawa do życia. Od dziesięcioleci takie dzieci są przedmiotem kampanii nienawiści. Nie tylko feministów. Również konserwatywnych i chrześcijańskich polityków. Także w Polsce.

Rebeka Kiessling jest dla feministów żywym wyrzutem sumienia. Dlatego nie chcą dopuścić jej do głosu.

My nie godzimy się na odzieranie kogokolwiek z człowieczeństwa i odbieranie jakiejkolwiek kobiecie czy mężczyźnie prawa do głoszenia swoich poglądów. Sprzeciwiamy się cenzurze, którą wprowadzają polskie uczelnie w reakcji na histeryczne działania zwolenników zabijania nienarodzonych.

 

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/08/mariusz-dzierżawski.jpg[/author_image] [author_info]Mariusz Dzierżawski[/author_info] [/author]

 

Zdj. Rebecca Kiessling/fb

 

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN