Szukaj
Close this search box.

Księżna Kate urodziła „Royal Baby”. Przez całą ciążę nikt nie nazwał go „królewskim płodem”

Księżna Kate urodziła w poniedziałek syna, który jako trzecie dziecko pary książęcej jest szóstym kandydatem do tronu brytyjskiego. Dziecko otrzymuje już życzenia szczęścia od całego świata, wszędzie media informują o najmniejszych szczegółach dotyczących jego narodzin.

Księżna Kate urodziła w poniedziałek syna, który jako trzecie dziecko pary książęcej jest szóstym kandydatem do tronu brytyjskiego. Dziecko otrzymuje już życzenia szczęścia od całego świata, wszędzie media informują o najmniejszych szczegółach dotyczących jego narodzin. Niektórzy „fani” oczekiwali pod szpitalem na narodziny królewskiego dziecka już od … kilkunastu dni.

Co ciekawe od samego początku, kiedy to ogłoszono, że księżna spodziewa się dziecka żadne media nie nazywały go płodem czy zarodkiem. Ucichły gdzieś krzyki feministek i nigdzie nie nazywano tego rosnącego w łonie matki chłopca inaczej jak „royal baby”. Czyżby według feministek człowieczeństwo zależało od statusu społecznego rodziców? A może od sławy?

Prawda jest taka, że żadne czynniki – sława, bogactwo, bycie „chcianym”, czy zdrowym nie determinują naszego człowieczeństwa. Nawet jeśli kraj, w którym żyjemy wybiera sobie niektóre z tych warunków, by zanegować prawo do życia części z nas.

 

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/10/ola-musiał.jpg[/author_image] [author_info]Aleksandra Musiał – Fundacja Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN