Krytyka klauzuli sumienia w dokumencie WHO

WHO, międzynarodowa agenda działająca w ramach ONZ, stworzyła dokument "Wytyczne dotyczące opieki aborcyjnej", który ma za zadanie za wszelką cenę bronić prawa do zabijania nienarodzonych.

Według tych wytycznych, osoby, które zamierzają skorzystać z tzw. klauzuli sumienia, nie chcąc przykładać ręki do aborcji, stanowią przeszkodę w realizacji powszechnej dostępności. Więcej o sprawie na: Nowe wytyczne WHO: „prawo” dostępu do „opieki aborcyjnej” unieważnia sprzeciw sumienia – PCH24.pl

Uważasz, że to ważne? Udostępnij znajomym:

Więcej interesujących treści

Wesprzyj działania Fundacji!

Możemy dalej działac tylko dzięki pomocy ludzi dobrej woli. Liczymy na Ciebie. Każda złotówka, która trafia do naszej Fundacji jest wykorzystywana na walkę z cywilizacją śmierci. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne – wspomóż nas chociaż drobnym datkiem!

. PLN
. PLN

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667

Fundacja Pro – Prawo do życia,
ul. J. I. Kraszewskiego 27/22,
05-800 Pruszków

Dla przelewów zagranicznych:
IBAN PL79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Kod BIC Swift: INGBPLPW

Prosimy o podanie w tytule wpłaty także adresu e-mail.

Wesprzyj nasze akcje: