Kraków za życiem

martynka na 3Ponad trzy tysiące osób przeszło w niedzielę przez Kraków w Marszu dla Życia i Rodziny. Wśród organizatorów znalazły się ruchy pro life. martynka na marszu2Nie zabrakło też przedstawicieli Fundacji Pro - prawo do życia. Na czele Marszu dostrzeglismy Martynkę Zych z Zespołem Downa, która wraz z rodzicami wybrała się na to wydarzenie pokazując jak jest szczęśliwa i jak warto żyć!  

martynka na 3Ponad trzy tysiące osób przeszło w niedzielę przez Kraków w Marszu dla Życia i Rodziny. Wśród organizatorów znalazły się ruchy pro life. martynka na marszu2Nie zabrakło też przedstawicieli Fundacji Pro – prawo do życia. Na czele Marszu dostrzeglismy Martynkę Zych z Zespołem Downa, która wraz z rodzicami wybrała się na to wydarzenie pokazując jak jest szczęśliwa i jak warto żyć!  

“Kraków jest za życiem!” – krzyczeli uczestnicy marszu. Niektórzy nieśli baloniki z napisem “Tak dla życia”. 

martynka na marszu1Marsz dla Życia i Rodziny przeszedł przez Krakw po raz pierwszy – dla uczczenia XII Dnia Papieskiego, którego hasłem przewodnim było: “Jan Paweł II – Papież Rodziny”.martynka na marszu4

Marsz odbywał się pod patronatem metropolity krakowskiego kard. Stanisława Dziwisza. Uczestnicy Marszu nieśli przesłanie o wartości życia, byli głosem dzieci zagrożonych aborcją i byli gorącym apelem zwróconym do Parlamentarzystów, by swoim poparciem dla życia uratowali takie dzieci jak Martynka, które pragną żyć i być szczęśliwe. 

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN