Szukaj
Close this search box.

Kraków za życiem

martynka na 3Ponad trzy tysiące osób przeszło w niedzielę przez Kraków w Marszu dla Życia i Rodziny. Wśród organizatorów znalazły się ruchy pro life. martynka na marszu2Nie zabrakło też przedstawicieli Fundacji Pro - prawo do życia. Na czele Marszu dostrzeglismy Martynkę Zych z Zespołem Downa, która wraz z rodzicami wybrała się na to wydarzenie pokazując jak jest szczęśliwa i jak warto żyć!  

martynka na 3Ponad trzy tysiące osób przeszło w niedzielę przez Kraków w Marszu dla Życia i Rodziny. Wśród organizatorów znalazły się ruchy pro life. martynka na marszu2Nie zabrakło też przedstawicieli Fundacji Pro – prawo do życia. Na czele Marszu dostrzeglismy Martynkę Zych z Zespołem Downa, która wraz z rodzicami wybrała się na to wydarzenie pokazując jak jest szczęśliwa i jak warto żyć!  

„Kraków jest za życiem!” – krzyczeli uczestnicy marszu. Niektórzy nieśli baloniki z napisem „Tak dla życia”. 

martynka na marszu1Marsz dla Życia i Rodziny przeszedł przez Krakw po raz pierwszy – dla uczczenia XII Dnia Papieskiego, którego hasłem przewodnim było: „Jan Paweł II – Papież Rodziny”.martynka na marszu4

Marsz odbywał się pod patronatem metropolity krakowskiego kard. Stanisława Dziwisza. Uczestnicy Marszu nieśli przesłanie o wartości życia, byli głosem dzieci zagrożonych aborcją i byli gorącym apelem zwróconym do Parlamentarzystów, by swoim poparciem dla życia uratowali takie dzieci jak Martynka, które pragną żyć i być szczęśliwe. 

{flike}

...

Więcej interesujących treści

Raport: Tak się uśmierca nienarodzonych na świecie

Charlotte Lozier Institute opublikował cykliczny raport „Gestational Limits on Abortion in the United States Compared to International Norms (April 2024)” dotyczący problemu aborcji. Jest on

pikieta rzeszow

Relacja z Rzeszowa – był to czas szczególny

16.05.2024. Kolejny czwartek, najzwyklejszy dzień tygodnia. Przechodnie idą na zakupy, uczniowie wracają z egzaminów maturalnych, kierowcy spieszą się, by dotrzeć na czas do swoich destynacji.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN