Kraków: Stop zabijaniu dzieci w Szpitalu im. Ludwika Rydygiera!

W piątek, 17 stycznia 2020 r. zorganizowaliśmy po raz kolejny modlitwę różańcową oraz pikietę antyaborcyjną pod Szpitalem im. Rydygiera w Krakowie-Nowej Hucie. Tym razem udało się zgromadzić ok. 40 osób modlących się i pikietujących szpital, w którym zabija się dzieci nienarodzone. Wg oficjalnych statystyk, od powstania tego szpitala w 2010 roku do roku 2018 włącznie, na podstawie wyników badań prenatalnych w tej placówce pozbawiono życia 67 dzieci.

Osobiście zapamiętam z tego wydarzenia rozmowę z panem, który po modlitwie podszedł do nas i przyznał, że jest przeciw zabijaniu dzieci nienarodzonych, ale są przecież w życiu różne sytuacje. Pytał m.in. o to kto ma się opiekować urodzonymi, ciężko chorymi dziećmi, którymi nie chce opiekować się naturalna matka. Przyznał, że jego córka 3 lata temu spodziewała się dziecka. Z badań wynikało, że dziecko będzie poważnie chore i prawdopodobnie nie pożyje długo. Rodzice podjęli jednak decyzję, że dziecko się urodzi. Na świat przyszedł zdrowy chłopiec, który rozwija się normalnie oraz jest radością całej rodziny.

Kolejna pikieta w intencji dzieci zagrożonych aborcją odbędzie się pod Szpitalem im. Rydygiera 21 lutego br. o godzinie 17:00. Im liczniejsza nasza na niej obecność, tym większy nacisk na lekarzy, aby zaniechali tego zbrodniczego procederu.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN