Szukaj
Close this search box.

Kraków – pikieta przeciwko Konwencji Rady Europy

 

krk pikieta 07 10 2014
07 października 2014 w godzinach 17:15 – 19:00 na Rynku Głównym w Krakowie odbyła się pikieta przeciwko planom wprowadzenia w życie tzw. „konwencji przemocowej”. Kon­wen­cja ta, wykorzystując tragedie skrzywdzonych kobiet dąży do realizacji ideologicznych celów wojującego feminizmu (a do tych należy również legalizacja aborcji).

W manifestacji, swoje siły połączyły Fundacja Pro-Prawo do Życia oraz Zespół Stop Seksualizacji Naszych Dzieci. Do przedstawienia zagrożeń płynących z ratyfikowania konwencji pikietujący posłużyli się dwoma dużymi plakatami antyaborcyjnymi, które zwracały uwagę, że „Przemoc dotyczy kobiet w każdym wieku. Najczęściej zabijane są kobiety przed narodzeniem” oraz kilkoma mniejszymi z takimi hasłami jak „Zdrowa rodzina bez chorej państwowej seksualizacji.”, czy „Nie oddamy naszych dzieci bezdusznej deprawacji.” W imieniu kobiet głos zabrała Danuta Kucharska. Zgromadzenie przebiegało w spokoju, wielu przechodniów zatrzymywało się, czytając treść plakatów, część z nich podejmowała rozmowę z wolontariuszami. Udzieliliśmy kilku wywiadów dla telewizji, radia oraz prasy.

Zachęcamy innych do przyłączenia się do protestu przeciwko zorganizowanej deprawacji dzieci, to ostatni dzwonek zanim będzie za późno!

Fundacja Pro- Prawo do Życia

{flike} 

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN