Szukaj
Close this search box.

Kraków: Mimo złej pogody walczą przeciwko zabijaniu dzieci!

30 stycznia 2020 roku krakowska komórka Fundacji Pro-Prawo do życia zorganizowała kolejną pikietę pod Szpitalem im. S. Żeromskiego w Krakowie. Z danych udostępnionych przez ten szpital wynika, że w 2018 roku dokonano tam 19 aborcji. Wszystkie dzieci zostały zabite z powodu podejrzenia choroby lub niepełnosprawności.

Przez półtorej godziny wolontariusze uświadamiali przechodniów oraz osoby odwiedzające szpital o okrutnym procederze, jaki ma miejsce za murami tej placówki. Pewien mężczyzna przechodząc obok pikiety stwierdził, że trzeba protestować na wyższym szczeblu, na przykład pod Ministerstwem Zdrowia. Fundacja Pro podejmuje również inicjatywy mające wywrzeć nacisk na rządzących, natomiast mimo tego, że w Polsce nadal panuje nieludzkie aborcyjne prawo, każdy człowiek ma wolną wolę i może sprzeciwić się zabijaniu nienarodzonych dzieci. Taki właśnie jest cel tego typu akcji, aby uświadomić osoby, które nie zdają sobie sprawy, czym tak naprawdę jest aborcja oraz skłonić do zmiany postępowania tych, którzy przyczyniają się do mordowania dzieci.

Wspomniany wcześniej mężczyzna przyznał również, że „szkoda stać w taką pogodę”. Wolontariuszka odpowiedziała, że nie przeszkadza jej deszcz, tylko to, że w tym szpitalu zabijane są niewinne dzieci.

Nie ustaniemy w walce o życie nienarodzonych i zawsze będziemy po stronie życia! Warto do nas dołączyć i wspierać działania Fundacji Pro-Prawo do życia.

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN