Szukaj
Close this search box.

Kraków: Mężczyzna życzył nam śmierci!

We wtorek z samego rana zorganizowaliśmy pikietę przed Teatrem Bagatela w Krakowie. To doskonałe miejsce, aby pokazać prawdę o aborcji wielu osobom.

Niestety często spotykamy się z niezrozumieniem, a także wrogością ze strony osób, które przechodzą obok naszego baneru. Tak było i tym razem – pewien mężczyzna krzyknął do wolontariuszek: „żebyście zdechły w ciąży!”, dodając przy tym obraźliwe określenie. Przechodząca kobieta podeszła tylko po to, aby zapytać, gdzie można zgłosić pikietę, bo jej przeszkadza.

W pewnej chwili podszedł do nas mężczyzna, który jak mówił ma poglądy pro-life i jest ojcem kilkorga dzieci, ale nie podobało mu się, że prezentujemy drastyczne zdjęcia z aborcji w miejscu publicznym. Wytłumaczyliśmy sens kampanii antyaborcyjnej oraz jak ważne jest to, aby w walce z aborcją pokazywać zdjęcia ofiar. W wielu kwestiach zgodziliśmy się, a dodatkowo zaproponowaliśmy panu obejrzenie prezentacji dotyczącej eksponowania takich zdjęć, która znajduje się na naszej stronie. Ta rozmowa zakończyła się bardzo pozytywnie.

Z kolei inna kobieta stanęła przed jedną z działaczek i krzycząc, zaczęła uderzać ręką w baner.

Życzenie wolontariuszkom śmierci, z którym mieliśmy do czynienia podczas pikiety, to kolejny przejaw agresywnej postawy przeciwko życiu, która przejawia się w zabijaniu dzieci nienarodzonych, ale się do tego nie ogranicza. Jej celem są wszyscy, którzy walczą z aborcją i starają się powstrzymać to ludobójstwo oraz wołają o sprawiedliwość dla ludzi niewinnie pozbawianych życia. Z kolei obraźliwe określenia oraz zgłaszanie zgromadzeń na policję to sytuacje, z którymi nasi wolontariusze stykają się na co dzień. Jednak to nas nie zniechęca, a wręcz przeciwnie – wiemy doskonale, że tak mocny opór oznacza, że nasze działania są skuteczne. Będziemy kontynuować akcje, docierając do kolejnych setek i tysięcy osób w Polsce, aż aborcja zostanie całkowicie powstrzymana.

...

Więcej interesujących treści

pikieta lodz

Pigułki aborcyjne zabijają! – pikieta w Łodzi

Co jakiś czas w Polsce znajdowane są ciała dzieci na płodowym etapie rozwoju. Prawdopodobnie większość z nich to ofiary pigułek aborcyjnych. Na forach aborcyjnych znajdują

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN