Szukaj
Close this search box.

Kraków jak Gdańsk – podstępem wprowadza seksedukację wg WHO

Rada Miasta Krakowa zatwierdziła uchwałę dot. organizacji zajęć z „profilaktyki ciąż wśród nastolatek i chorób przenoszonych drogą płciową, w tym profilaktyki HIV”. Prowadzić mają je organizacje pozarządowe. Działacze fundacji alarmują, że tylnymi drzwiami wprowadza się deprawację dzieci. W podobny sposób przeforsowano bowiem edukację seksualną w Gdańsku.

Działacze antydeprawacyjni i pro-life: Magdalena Czarnik, dr Bawer Aondo-Akaa i Jacek Kotula wystosowali w tej sprawie list do wojewody małopolskiego. Powstała także petycja, którą można podpisać TUTAJ

„Mieszkańcy Krakowa nie zdają sobie sprawy z rzeczywistego zagrożenia” – mówi dr Bawer Aondo-Akaa, działacz fundacji Pro-Prawo do Życia i Prawicy Rzeczpospolitej. „Uchwała jest zgodna z postulatami środowisk neobolszewickich i lobby LGBT. Przyczyni się do postępu deprawacji, a najbardziej zagrożeni są najmłodsi. Sytuacja będzie wówczas identyczna jak w Warszawie rządzonej przez Rafała Trzaskowskiego i wiceprezydenta homoseksualistę Pawła Rabieja” – uważa dr Aondo-Akaa.

Obradowali przy flagach LGBT

Działacze środowisk pro-life i antydeprawacyjnych zauważają w liście, że tęczowa propaganda już wcześniej dotarła do Rady Miejskiej w Krakowie. W marcu bieżącego roku sala rady została udekorowana tęczowymi flagami, które są symbolem środowisk homoseksualnych. Dyskutowano wówczas nad możliwością realizacji postulatów środowisk LGBT, między innymi wprowadzenia edukacji seksualnej do krakowskich szkół. Wszystko wskazuje na to, że radni właśnie realizują założenia, które ustalili debatując przy flagach LGBT.

W Gdańsku seksedukacja również jako „program zdrowotny”

Deprawacyjną „edukację” w bardzo podobny sposób wprowadzono w Gdańsku. Program zdrovve love był częścią akcji dot. „zdrowia prokreacyjnego”, a jego realizatorem zostało Polskie Towarzystwo Programów Zdrowotnych. W rzeczywistości zawierał on materiały niezwykle deprawacyjne, o czym niedawno informowaliśmy (klik)

W tej chwili zależy to od wojewody małopolskiego, czy dzieci w Krakowie będą „uczone” takich samych treści.

„Obecnie czekamy na decyzję wojewody. Jeśli nie odrzuci uchwały rady miasta, to wraca ona do prezydenta postkomunisty Jacka Majchrowskiego do zatwierdzenia.” – mówi dr Bawer Aondo-Akaa.

Środowiska antydeprawacyjne zapowiedziały już dalsze protesty, jeśli uchwała zostanie zatwierdzona.

Źródła: https://www.bip.krakow.pl/…3D24199%26typ%3Du

...

Więcej interesujących treści

pikieta lodz

Pigułki aborcyjne zabijają! – pikieta w Łodzi

Co jakiś czas w Polsce znajdowane są ciała dzieci na płodowym etapie rozwoju. Prawdopodobnie większość z nich to ofiary pigułek aborcyjnych. Na forach aborcyjnych znajdują

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN