Szukaj
Close this search box.

Kraków: Ciągle jesteśmy na froncie i działamy w obronie nienarodzonych dzieci!

14 listopada 2020 r. nieopodal Teatru Bagatela, krakowski oddział Fundacji Pro-Prawo do Życia zorganizował pikietę antyaborcyjną, aby uświadamiać społeczeństwo jak niesprawiedliwe i okrutne jest zabijanie nienarodzonych dzieci.

Nie boimy się diabolicznych pseudo strajków kobiet, walczymy, ciągle jesteśmy na froncie, działamy w obronie nienarodzonych dzieci” – podkreślił przewodniczący zgromadzenia dr Bawer Aondo-Akaa.

Wolontariusze nie szczędzą czasu i sił w walce o prawo do życia, bez względu na dzień czy porę dnia. Również pomimo tego, że niejednokrotnie spotykają się z nieprzychylnymi reakcjami, czy wręcz wulgarnymi atakami.

Podczas tego wydarzenia jedna z przechodzących w tym miejscu kobiet życzyła naszemu wolontariuszowi, aby urodziło mu się chore dziecko. To przykre, że zwolennicy mordowania najbardziej bezbronnych, często kierują wobec obrońców życia takie słowa. Warto zauważyć, że działacze pro-life modlą się za tych, którzy przeciwstawiają się życiu i nie życzą im różnego rodzaju trudności, czy nieszczęść. Pamiętajmy, że nie walczymy z ludźmi, ale o ludzi.

Prawda to zgodność rozumu z rzeczywistością. Życie każdego człowieka zaczyna się w momencie poczęcia, to niezaprzeczalny fakt. Aborcja zabija nienarodzone dzieci. Bądźmy zawsze po stronie prawdy i brońmy najbardziej bezbronnych! Ich nadzieja jest w nas!

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN