Kraków: Ciągle jesteśmy na froncie i działamy w obronie nienarodzonych dzieci!

14 listopada 2020 r. nieopodal Teatru Bagatela, krakowski oddział Fundacji Pro-Prawo do Życia zorganizował pikietę antyaborcyjną, aby uświadamiać społeczeństwo jak niesprawiedliwe i okrutne jest zabijanie nienarodzonych dzieci.

Nie boimy się diabolicznych pseudo strajków kobiet, walczymy, ciągle jesteśmy na froncie, działamy w obronie nienarodzonych dzieci” – podkreślił przewodniczący zgromadzenia dr Bawer Aondo-Akaa.

Wolontariusze nie szczędzą czasu i sił w walce o prawo do życia, bez względu na dzień czy porę dnia. Również pomimo tego, że niejednokrotnie spotykają się z nieprzychylnymi reakcjami, czy wręcz wulgarnymi atakami.

Podczas tego wydarzenia jedna z przechodzących w tym miejscu kobiet życzyła naszemu wolontariuszowi, aby urodziło mu się chore dziecko. To przykre, że zwolennicy mordowania najbardziej bezbronnych, często kierują wobec obrońców życia takie słowa. Warto zauważyć, że działacze pro-life modlą się za tych, którzy przeciwstawiają się życiu i nie życzą im różnego rodzaju trudności, czy nieszczęść. Pamiętajmy, że nie walczymy z ludźmi, ale o ludzi.

Prawda to zgodność rozumu z rzeczywistością. Życie każdego człowieka zaczyna się w momencie poczęcia, to niezaprzeczalny fakt. Aborcja zabija nienarodzone dzieci. Bądźmy zawsze po stronie prawdy i brońmy najbardziej bezbronnych! Ich nadzieja jest w nas!

Uważasz, że to ważne? Udostępnij znajomym:

Więcej interesujących treści

Wesprzyj działania Fundacji!

Możemy dalej działac tylko dzięki pomocy ludzi dobrej woli. Liczymy na Ciebie. Każda złotówka, która trafia do naszej Fundacji jest wykorzystywana na walkę z cywilizacją śmierci. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne – wspomóż nas chociaż drobnym datkiem!

. PLN
. PLN

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667

Fundacja Pro – Prawo do życia,
ul. J. I. Kraszewskiego 27/22,
05-800 Pruszków

Dla przelewów zagranicznych:
IBAN PL79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Kod BIC Swift: INGBPLPW

Prosimy o podanie w tytule wpłaty także adresu e-mail.

Wesprzyj nasze akcje: