Kraków: Bilbord antyaborcyjny przy alei 29-go Listopada!

W Krakowie trwa kampania bilbordowa – przy skrzyżowaniu ulicy Siewnej z aleją 29-go Listopada zawisł baner ze zdjęciem zabitego poprzez aborcję dziecka w 22 tygodniu życia oraz podpisem „aborcja zabija”.

Celem kampanii jest dotarcie do społeczeństwa z informacją o tym, czym w rzeczywistości jest aborcja. Mimo zakazu zgromadzeń publicznych działamy dalej, wykorzystując dostępne sposoby na pokazywanie prawdy o zabijaniu dzieci nienarodzonych.

W Polsce aborcje dzieci 22-tygodniowych lub starszych nie są rzadkością. Prawie wszystkie tzw. legalne aborcje dotyczą dzieci podejrzanych o chorobę. Rocznie zabija się u nas ponad 1000 dzieci, z czego około 1/3 stanowią zabójstwa maluszków z podejrzeniem Zespołu Downa. Nie możemy milczeć, gdy obok nas dzieje się niesprawiedliwość i gdzie dokonuje się tak strasznych czynów. Bierność oznacza przyzwolenie na zło. Dołącz do nas i pomóż nam powstrzymać aborcję!

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN