Kraków: Aborcja to zabójstwo na zlecenie!

Stara i jakże trafna maksyma mówi „ora et labora” – czyli módl się i pracuj. Tak właśnie czyniliśmy w ostatni piątek przed wejściem do Szpitala Rydygiera w Krakowie, prosząc Boga o powstrzymanie aborcji oraz pokazując jej efekty.

Aborcja, obok eutanazji jest jedynym w historii medycyny zabiegiem, którego celem nie jest ratowanie człowieka, lecz jego zabicie. Czy możemy zatem traktować aborcję jako zabieg medyczny? Zdecydowanie nie! To jest nic innego jak zabójstwo na zlecenie. Nasza obecność pod szpitalami ma na celu uświadomienie tego faktu zarówno pracownikom służby zdrowia, jak i pacjentom. Dzieci nienarodzone są najsłabszą grupą – ich nie widać i nie słychać, nie upomną się o swoje, nie będą krzyczeć, nie zrobią awantury w przeciwieństwie do wielu tych, którzy domagają się prawa do „przerywania ciąży”.

Wszystkich chętnych do włączenia się w walkę w imieniu najbardziej bezbronnych spośród ludzi zapraszamy pod Szpital Rydygiera na kolejną modlitwę różańcową i pikietę antyaborcyjną, planowaną na dzień 20 marca (piątek) na godz. 17.00.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN