Koszalińska policja po stronie homoterroru

Koszalińska policja po stronie homoterroru

W sobotę, 6 kwietnia, przez Koszalin przeszła homoparada. Na ulice miasta wjechali wolontariusze Fundacji, za pomocą oplakatowanej furgonetki ostrzegali mieszkańców o związku homoseksualizmu z pedofilią. Społeczność koszalińska mogła dowiedzieć się, co lobby LGBT planuje wprowadzić w polskich szkołach i przedszkolach. Przechodniom były rozdawane poradniki „Jak powstrzymać pedofila”.

Koszalińska policja kontrolowała samochód pięć razy. Pierwsze zatrzymanie pojazdu trwało półtorej godziny! W końcu jeden z radiowozów zaczął jeździć tuż za półciężarówką. Policjanci podczas jednej z kontroli sami przyznali w rozmowie, że zlecony dozór: „mamy tak odgórnie (…) to jest polecenie naszego dowódcy i za każde włączenie [megafonu] my mamy za wami jeździć i karać was za każdym razem mandatem lub wnioski kierować do sądu; każde wykroczenie jest traktowane osobno do sądu”.

Podczas drogi powrotnej sytuacja powtórzyła się. Na stacji benzynowej trzy radiowozy zatrzymały furgonetkę „Stop pedofilii”. Przeszukano pakę pojazdu i chciano skonfiskować odtwarzać mp3. Koszalińska policja spuściła z tonu dopiero po poinformowaniu ich, że sprawą zajmą się prawnicy, a ostatecznie samochód dotarł do celu,

W Niemczech, rodzice za nieposłanie dzieci na lekcje o homoseksualizmie są skazywani na kary więzienia. W Koszalinie mieliśmy przedsmak tego, co nas czeka, jeśli pozostaniemy bierni wobec homoterroru. Można ich powstrzymać zbierając podpisy pod IU „Stop Pedofilii”. Akcja rozpocznie się wkrótce.

Zobacz także:

stań po stronie życia

Witaj na Stronie Życia – nowym serwisie Fundacji Pro-Prawo do Życia.

Postanowiliśmy połączyć wszystkie dotychczasowe serwisy w jeden, aby sprawniej dostarczać informacje na temat ochrony życia i bezpieczeństwa dzieci.

W dniu premiery znajdziesz tu informacje z serwisów stopaborcji.pl, stoppedofilii.pl oraz petycje z ratujdzieci.pl. W kolejnych miesiącach portal będzie uzupełniany o nowe funkcjonalności.