Kościerzyna zbiera podpisy!

Kościerzyna to miasto w województwie pomorskim, które również przyłączyło się do zbiórki podpisów przeciwko aborcji.

“Nie spodziewałam się aż tak wielkiego poparcia dla inicjatywy i zainteresowania. Wiele osób zbiera podpisy wśród swoich znajomych, a listy oraz ulotki rozchodzą się w zastraszającym tempie. Okoliczne miejscowości również się przyłączyły i w najbliższym czasie zorganizują zbiórki po Mszach Świętych w swoich parafiach.”  – mówi organizatorka Justyna Knitter, która Fundację Pro poznała przy okazji protestu “Nie kupuję w Empiku”.

Z dnia na dzień akcja coraz bardziej się rozwija. W maju w trzech kościerskich kościołach parafialnych odbędą się zbiórki po Mszach Świętych, tak by każdy miał szansę złożyć podpis opowiadając się po stronie życia. W planach jest również zbiórka na ulicach miasta – 19 maja. Swoje zaangażowanie meldują kolejne okoliczne miejscowości.

“Nie sposób wymienić każdego z nazwiska, ale bardzo serdecznie wszystkim dziękuje za pomoc i wsparcie. Szczególnie KSM i ZHP Wielki Klincz, który wkłada naprawdę ogrom serca w całą akcję.” – mówi organizatorka.
Już w 14 parafiach podjęto zbiórkę, a ich liczba cały czas rośnie (listę można zobaczyć w wydarzeniu, które stworzonym na potrzeby zbiórki).
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1617500235175619/

Miarą cywilizacji jest jej stosunek do życia. Cały czas szukamy chętnych do pomocy przy zbiórkach. Dołącz, jeśli życie dzieci nienarodzonych nie jest Ci obojętne. Na każdego czekamy z otwartymi ramionami.

Zbiórka w Kościerzynie trwa do 20.06 br.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN