Korporacje w USA chcą, by kobiety dokonywały aborcji?

Z powodu zmian prawnych w USA, dotyczących aborcji, część korporacji zadeklarowała już, że będzie "wspierać" swoje pracownice w zabijaniu swoich nienarodzonych dzieci. Mowa tu między innymi o Starbucksie, Tesli, Apple i Amazonie.

O Amazonie pisaliśmy już wcześniej. Korporacja oskarżana wielokrotnie o łamanie praw pracownika, która wspierała strajki aborcyjne także w Polsce, chce finansować wyjazdy swoich pracowników do stanów, w których aborcja jest możliwa. Na podobny ruch zdecydowała się również sieć kawiarni Starbucks, nazywając prawo do mordowania nienarodzonych “wysokiej jakości opieką zdrowotną“.

Pomocnictwo w dokonaniu aborcji zapowiedział także gigant Apple. Warto przy tym wiedzieć, że istnieją firmy, które już teraz parają się takimi czynnościami, tak jak Tesla, należąca do Elona Muska, która od 2021 finansuje swoim pracownicom z Teksasu “wyjazdy aborcyjne”.

Nie da się ukryć, że wspieranie zabijania dzieci korporacjom się opłaca i to na wiele sposobów. Pracownica nie bierze zwolnień, urlopów, zaś sama korporacja może pochwalić się przestrzeganiem lewicowych standardów. Niestety, nie zawsze możemy zaprzestać wspierania monopolistów – choć warto próbować. Bowiem ofiarą są, jak zwykle, mordowane dzieci.

Źródła:
https://www.wiadomoscihandlowe.pl/
https://kresy.pl/wydarzenia/…

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN