Kontynuujemy zbiórkę! Prosimy o dalsze zbieranie podpisów

Ustawa o wykonywaniu inicjatywy ustawodawczej przez obywateli stanowi: „Projekt ustawy wraz z załączonym wykazem podpisów obywateli popierających projekt nie może zostać wniesiony później niż 3 miesiące od daty postanowienia Marszałka Sejmu o przyjęciu zawiadomienia o utworzeniu komitetu.” Komitet Inicjatywy Ustawodawczej Stop aborcji, został zarejestrowany przez Marszałka Sejmu 31 marca 2021, zatem termin złożenia podpisów wypadał 30 czerwca.

Jednak w związku z ogłoszonym przez rząd stanem epidemii, bieg terminu nie rozpoczął się, a to oznacza, że możemy nadal zbierać podpisy. Proszę wszystkich którzy zaangażowali się wcześniej o kontynuację zbiórki, a tych, którzy jeszcze tego nie zrobili o włączenie się.

Chcemy zebrać co najmniej 120 000 podpisów, ponieważ część może zostać uznana za nieważne. O nowym terminie zakończenia zbiorki będziemy informować na www, w mediach społecznościowych i za pośrednictwem e-maili.

Mariusz Dzierżawski
Pełnomocnik Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop aborcji”

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN