Koniec bojkotu Orlenu

znak stop reka dzieckaW związku z napływającymi do nas zapytaniami odnośnie kontynuacji bojkotu Orlenu Fundacja Pro-prawo do życia ogłasza zakończenie akcji.

Przypominamy, ze bojkot rozpoczął się w związku z powołaniem do składu jury plebiscytu "Polacy z werwą" prof. Mirosława Wielgosia, w którego klinice zabija się dzieci podejrzane o zespół Downa. W naszym przekonaniu promocja osób, które umożliwiają zabijanie dzieci jest niedopuszczalna.

znak stop reka dzieckaW związku z napływającymi do nas zapytaniami odnośnie kontynuacji bojkotu Orlenu Fundacja Pro-prawo do życia ogłasza zakończenie akcji.

Przypominamy, ze bojkot rozpoczął się w związku z powołaniem do składu jury plebiscytu “Polacy z werwą” prof. Mirosława Wielgosia, w którego klinice zabija się dzieci podejrzane o zespół Downa. W naszym przekonaniu promocja osób, które umożliwiają zabijanie dzieci jest niedopuszczalna.

W związku z zakończeniem Plebiscytu otrzymaliśmy od Orlenu pismo, które potwierdza, że współpraca koncernu z Mirosławem Wielgosiem została zakończona. Ponadto z nieoficjalnych rozmów dowiedzieliśmy się, że Orlen nie zamierza w przyszłości powoływać do składu jury osób, które parają się aborcyjnym procederem.

Wobec powyższych deklaracji Fundacja Pro-prawo do życia kończy bojkot Orlenu. Będziemy się jednak bacznie przyglądać dalszemu postępowaniu koncernu.

{flike} 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN