Szukaj
Close this search box.

Konferencje z udziałem aborcjonistów – relacja z pikiet we Wrocławiu

27 lutego w Hotelu Mercure we Wrocławiu, oraz 26 lutego w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu, odbyły się konferencje ginekologiczne z udziałem aborcjonistów – prof. Romualda Dębskiego i prof. Mirosława Wielgosia. Fundacja PRO - prawo do życia wraz z ONR Wrocław MW Wrocław, MW Opole zorganizowały pikiety antyaborcyjne w obronie dzieci, które były i zostaną abortowane na oddziałach prof. Dębskiego i Wielgosia.

27 lutego w Hotelu Mercure we Wrocławiu, oraz 26 lutego w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu, odbyły się konferencje ginekologiczne z udziałem aborcjonistów – prof. Romualda Dębskiego i prof. Mirosława Wielgosia. Fundacja PRO – prawo do życia wraz z ONR Wrocław MW Wrocław, MW Opole zorganizowały pikiety antyaborcyjne w obronie dzieci, które były i zostaną abortowane na oddziałach prof. Dębskiego i Wielgosia.

W Opolu Pan Dębski zajechał bezpośrednio pod naszą pikietę i usłyszał przez megafon, że jest powołany do ratowania ludzkiego życia, a nie zabijania.

We Wrocławiu pikieta była tak uciążliwa, że nasza wolontariuszka Natalia Kuras, została oskarżona o zgorszenie w miejscu publicznym i w piątek ma się stawić na policji. Będzie to już czwarte postępowanie karne wobec naszych działaczy we Wrocławiu.

Prof. Dębski w wywiadach zachwala swoją dobroczynność, czyli wykonywanie aborcji na dzieciach podejrzanych o różne choroby. Promuje w mediach zabijanie nienarodzonych dzieci, ponadto lobbuje w sejmie na rzecz aborcji, pokazując zdjęcia chorych dzieci – chce w ten sposób skłonić posłów do zagłosowania za odrzuceniem obywatelskiego projektu ustawy „Stop Aborcji”.

Prof. Dębski w wywiadach tłumaczy, że tzw. legalna aborcja to w istocie sztucznie wywołana akcja porodowa, która może trwać nawet kilkanaście godzin. Wyjaśnia tę procedurę inny prelegent, prof. Wielgoś.

Otóż kobiecie podaje się środki na wywołanie porodu i czeka się na wydalenie w ten sposób dziecka. Wykonuje się to w 5. i 6. miesiącu ciąży. Prof. Wielgoś zaznacza, że na tym etapie ciąży dziecko ZWYKLE rodzi się martwe. Jeśli rodzi się żywe, w szpitalu obowiązuje procedura tzw. odstąpienia od reanimacji. Oznacza to, że takie dziecko zostawia się w misce lub chuście chirurgicznej, aby tam umarło. Umiera w cierpieniach, dusząc się z powodu niewystarczającego wykształcenia płuc. Tak się stało w Opolu i we Wrocławiu w 2014 r. W Opolu dziecko umierało przez parę godzin, „dziewczynka z Wrocławia” zmarła po miesiącu walki.

Dlaczego prof. Dębski, który bez końca zachwala swoja dobroczynność, milczy na temat dzieci, które przeżyły własną aborcję?

Czy Wrocławska Policja podziela poglądy Pana Dębskiego? Czy próbuje ratować dobijane dzieci, czy może seryjnymi pozwami chce nas zniechęcić i zataić prawdę?

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/08/Adam-Brawata.jpg [/author_image] [author_info]Adam Brawata – wrocławski koordynator Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

mezczyzna

Jestem ojcem zabitego dziecka

Jestem ojcem martwego dziecka. Ostatnio codziennie to do mnie wraca, choć minęło już tyle lat.

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN